1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Prosim pomoc..

Discussion in 'Archive 2.0' started by CZIvo, May 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. CZIvo

    CZIvo User

    Joined:
    09.05.12
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    ahoj, hral jsem puvodne lineage pod ncwestem. jenze tam to preslo na to jejich "trully free" a to je... ****.. jinak se to rict neda..

    chtel jsem zkusit hrat tady pod innovou, ale mam problemy se spustenim hry..

    hru jsem stahl prez ten 4g launcher, normalne se mi otevre web, prihlasim se, dam play.. skoro okamzite se mi spusti hra (po updatu toho jejich anticheatu), obevi se mi seznam serveru.. a tim koncim..

    napoprve jsem se dostal do tvorby postavy.. dostal jsem dc..
    podruhe se mi povedlo vytvorit postavu, a dostal jsem dc pri loadingu do hry..
    potreti a dal se dostanu do hry, ale do minuty me to disconnectne znova..

    nevite nekdo co s tim? zkousel jsem pingovat jejich login server a jejich game servery (nekde tu jsou ip) a mam avg ping na login server 40 bez nejakych vetsich fluktuaci.. a zadny packetloss.. nevim co s tim :/

    diky za jakoukoliv radu..
     
  2. CZIvo

    CZIvo User

    Joined:
    09.05.12
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    hm no tak nic, go back do aionu na gameforge kde mam zaplaceny premium po prevodu z ncwestu a lineage na freecko, tohle je ztrata casu..

    tady mi nikdo neporadi a podpora primo od innovy ma stejny "rady" jako kdysi ncwest pred tim nez odstranili gg z aionu "zkuste odinstalovat antivir, vypnout firewall, spoustet nas launcher jako admin.." a podobny blbosti, ano uz se zenu jen kvuli tomu abych mohl hrat nejakou hru chranenou debilnim antihackem jako je gg odinstalovavat antivir a vypinat fw.. nejsem blazen.

    tak se tu mejte.
     
  3. vacicak

    vacicak User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    o blby jako ty tu stejne neni zajem papa :)
     
  4. An7yk

    An7yk User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    91
    Likes Received:
    0
    takže se ti hra sesrala po nějakym update? jak mà¡š tlačà­tko play tak tam klikni na to ozubené kolečko a zkusi fix, přà­padně reloadni strà¡nku stisknutà­m ctrl+f5 nebo jak to maj jiné prohlà­žeče nevim a pak ten fix ... trochu demetnà­ rada ale mě jednou něco podobného pomohlo :d
    přà­padně zkus hledat na foru, snad umà­š trochu angličtiny, na 99% se tady tohle už řešilo
     
Thread Status:
Not open for further replies.