1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Core czy Ramona?

Discussion in 'Archive 2.0' started by Lord Viader, May 31, 2017.

  1. Lord Viader

    Lord Viader User

    Joined:
    30.05.17
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    Witam,
    Nie grałem w lineage naprawdę od bardzo dawna.
    Tak jak w temacie, zależy mi głównie na ilości Polaków których spotkam na danym serwerze jak i grywalności (lubię czuć że na serverze nie ma pustek). Zastanawiałem się także nad serverem classic ale narazie nie rozmawiajmy o tym. Ogólnie to nie podoba mi sie że jest tak łatwo na core (ramona pewnie to samo, nie grałem) zdobyć lvl jak i te darmowe sety od samego początku ;d. Także może jest jakiś prywatny server warty swojego czasu? no ale skupmy sie na globalu ;)
    Dziekuję za odpowiedzi.
     
  2. Lord Viader

    Lord Viader User

    Joined:
    30.05.17
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    100 ludzi ogladalo i nikt nie odpowiedzial ;d dajcie znac bo chcialbym juz zaczac, a nie chce tracic czasu ;D
     
  3. Lord Viader

    Lord Viader User

    Joined:
    30.05.17
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    japierdole, dwa dni mijają a tu nawet nikt sie nie odezwał.. sugeruje że polaków nie ma już na globalu ? to niezle spierdolili tą gre... dobra w pizdzie mam, nie bede nawet na nią tracić czasu ;d
     
  4. Orb1taL

    Orb1taL User

    Joined:
    19.03.15
    Messages:
    21
    Likes Received:
    2
    Na start lepsza ramona bo więcej ludzi low-lvl do pt, ale i tak za jakiś rok, może dwa zrobią merge.
    Co do obecności ludzi na forum...każdy ma je w dupie ;)
     
    Last edited: May 31, 2017
    Lord Viader likes this.
  5. Lord Viader

    Lord Viader User

    Joined:
    30.05.17
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    domyśliłem sie :p dzięki za odpowiedź.
    Ale na pierwszy ogien ruszam na l2classic.club :) sam fakt ze bedzie przypominac classica mnie zachęca. I z tego co wiem to Polaków też tam spotkam.
    Orientujesz sie może ile osob tam gra? albo może są jakies informacje ile ludzi bylo danego dnia na core lub ramonie? bardzo mnie to interesuje :) im wiecej ludzi tym bardziej mnie gra wciąga :p
     
  6. Orb1taL

    Orb1taL User

    Joined:
    19.03.15
    Messages:
    21
    Likes Received:
    2
    Ciężko stwierdzić jaki jest online bo nie każdy siedzi non stop w grze. Ludzie mają CP time w różnych porach i w jednym momencie na Core może być przykładowo 1k ludzi, ale przez cały dzień przewinie się ich 5k.
     
  7. Naito

    Naito User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    620
    Likes Received:
    152
    Nikt się nie odezwał bo nikt nie sprawdza tej części forum, po co bazgrać tu po polsku jeśli w anglojęzycznej wersji wszystko już jest ? Polacy jakoś tam piszą, jedni lepiej inni gorzej ale zrozumieć się da. Ta część forum jest zbędna... Może gdyby była tu aktywna moderacja, pojawiały się regularnie tłumaczenia eventów, ogłoszeń i jakieś poradniki czy pytania do naszej społeczności graczy to by ktoś tu wchodził i się udział. Tak to nie ma sensu :)