1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Brakujące klasy

Discussion in 'Archive 2.0' started by Alaister, Sep 3, 2017.

  1. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    Cześć!

    Trochę sobie biegam ostatnio po Ramonie i rozglądam się po serwerze. Nie mogę jednak w jednoznaczny sposób określić czego brakuje najbardziej. Chciałbym zagrać czymś czego aż tak dużo nie ma.
    Może macie swoje spostrzeżenia na ten temat?
    Jakich klas brakuje na Ramonie?
     
  2. -V77-

    -V77- User

    Joined:
    02.04.15
    Messages:
    342
    Likes Received:
    205
    Na ramonie brakuje ludzi. xD
     
  3. MusashiDVB

    MusashiDVB User

    Joined:
    24.09.14
    Messages:
    105
    Likes Received:
    17
    Przeszła fala przez forsaken i quit. Lineage ma problem donate i premium robią za dużą przewagę. Dlatego populacja się bardzo zmniejsza. Pewnie, że przewaga powinna być dla tych co płacą ale rzędu 10% a nie 100% ale to takie moje rozważania :).
     
  4. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    W każdej grze mmo donate daje przewagę nad graczami, którzy nie wydają złotówek i to nie podlega dyskusjom. Tak było, jest i będzie. Grając od X lat w mmosy można się do tego przyzwyczaić.

    Pytanie moje dotyczyło deficytowych klas. Z moich obserwacji wynika, że klasycznie brakuje supportu, czyli heali i bufferów. A Wy jak uważacie?
     
  5. Naito

    Naito User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    620
    Likes Received:
    152
    W tym momencie dotacja nie daje 100% przewagi, daje 500% albo i więcej :) Szkoda, że tak się to potoczyło bo jeszcze ok dwa lata temu jak wróciłem do gry przed pierwszym fish eventem wszystko było do zaakceptowania. Dziś nie mogę tego powiedzieć...
     
  6. -V77-

    -V77- User

    Joined:
    02.04.15
    Messages:
    342
    Likes Received:
    205
    500%? WTF
    u nas w przeciwieństwie do innych mmo i tak nie jest źle.
    Ludzie narzekają na donate.
    A tak na prawdę to co mamy w l2store to wysztsko jest do zdobycia za adene. Praktycznie nie ma rzeczy której nie kupisz jako normalny gracz. Za adene możesz kupić od innego gracza (więc nie musisz wydawać prawdziwej waluty) Albo jest alternatywna droga zdobycia czegoś.

    U nas w l2store są itemy które można wyciągnąć z gry. WIęc nie dają one przewagi takiej jakby były to itemy tylko i wyłącznie z l2store jakieśspecjalne armory +60 ect ect a tak jest w innych MMO.
    Prosty przykład:
    W l2 wchodzą skrzynki z których można dostać blessed antharasa. ooo wileka dota powiecie. Ale tak naprawde da się to zrobić więc to skraca czaszdobycia przedmiotu.
    W MU-online (pierwszy lepszy przykłąd) w sklepach są do kupienia sety full option. Dla nie wtajemniczonego są tam sety tak jak u nas, Mają rózne opcje wylosowanie 3 opcji w itemku setowym graniczy z cudem. Nie mówiąc już o tym aby to był dobre role (pula to 7 albo 8 opcji ) w store są pełne sety +10+ z full opcjami (wszystkie 8, co jest niemożliwe na zdobycie) i to daje ogromną przewagę.

    U nas tylko skracamy czas do posiadania itemku. Nie mamy żadnych chorych rzeczy.

    Koszulka - l2store 5kk scrollr 1kk więc waluta w grze
    Brochy - u mammona można kupić
    Abyndance - aden donation system
    Dark stony - gainak/RBki
    Dark Helios stone - Dimensional siege/u nas w ubogiej wersji

    Tak więc płaczki o l2store nie wiedzą co to jest prawdziwe p2w bo jedyne co to opierają się na l2 xD
     
  7. RexatraS

    RexatraS User

    Joined:
    25.08.17
    Messages:
    9
    Likes Received:
    1
    p2w, chodzi głównie o jewelary 6 lvl... dają kosmiczną przewagę, ktoś kto maa 6x 6 lvl jew vs ktoś kto ma 3 lvl to jak bicie się w no grade vs S... nie ma szans chyba że przeciwnik pójdzie afk na jakieś 5 min. A cena w grze takiego 6x6lvl ? jakieś 600 bilionów adeny, a kolesie mieli to już w pierwszym miesiącu servera. (serv ramona btw)
     
    Naito likes this.
  8. Kuryl2

    Kuryl2 User

    Joined:
    28.10.15
    Messages:
    60
    Likes Received:
    17
    Specjalne dye klasowe -> only l2store
    Kartki do enchantu(tickety), Rose dmg/dmg reduction, Autoresy, Bryza (vit 1h), Hair accessory 2 opcje, Energy od destruction -> only l2store tarot
    Life stony do enchantowania broszki, jewelry boxy -> powiązane z l2store, bo trzeba energy of destruction 5/10, powodzenia z 2 na dzień
    Runy do dropa/expa/cooldown: high-grade rune pack(eva rune) + maphr rune -> only l2store

    Żeby grać w tą grę na zasadach innovy trzeba wydawać minimum 100e miesięcznie
     
  9. -V77-

    -V77- User

    Joined:
    02.04.15
    Messages:
    342
    Likes Received:
    205
    Specjalne dye klasowe - ok racja tyko tutaj
    Enchant tickets - widze na rynku lduzie sprzedają.
    Rose dmg/red - ludzie sprzedaja na rynku
    Autoresy? - masz na myśli feather ? - ludzie sprzedają /ah
    bryzy - na rynku jest masa.
    Hairaccesory - dostępne z non profil eventów
    Energy od destruction - 2 dziennie z farmy + 1 z soh q + 1 z LoC q. Nie mów że tylko l2store bo to jest od początku goda jak się nie mylę.
    Lifestony do brochy - mammon
    Ruby do dropa - AH

    Powiesz zaraz że to z tarota... tak tarota też mozna kupić za adene. farmisz adene kupujesz tarota masz item. w czym problem? Jakby to były itemy których nie da się kupić za adene to bym Ci przyznał rację tak jak klasowe dye. Z resztą niestety ale chybiłeś.
     
  10. Kuryl2

    Kuryl2 User

    Joined:
    28.10.15
    Messages:
    60
    Likes Received:
    17
    Szkoda mi to komentować, ale cóż są i tacy ludzie.
     
  11. MickyMouse

    MickyMouse User

    Joined:
    21.01.15
    Messages:
    33
    Likes Received:
    7

    Drogi V77 .... a jeśli ludzie z l2store tego nie będą sprzedawać na rynku ... tylko zrobią sobie kastę i po między doter zaczną sprzedawać powyższe itemy :>


    Alaister ... EVE Online gra oparta o dote ale wszystko normalny gracz nie dotujący może zdobyć w grze :) ..... i zabić dotera ....... chodzi mi o to że konto z 1...2 miesiące aktywne może zabić osobę z 5 letnim stażem doterskim :)
     
  12. Negnal

    Negnal User

    Joined:
    18.02.12
    Messages:
    467
    Likes Received:
    252
    no to spoko ta gra "EVE online" jak grajac 5 lat i jeszcze dotujac moze mnie zjechac koles co gra 1-2 miesiace hahahahahaha
     
  13. -V77-

    -V77- User

    Joined:
    02.04.15
    Messages:
    342
    Likes Received:
    205

    "Kasta doterska" to żeś poza skrajności wybiegł ostro.... Bądźmy realistami. Dota w l2 przyśpiesza rozwója nie daje Ci itemy nie do zdobycia.
    Co do twojego przykładu o EVE
    To po co dotować skoro ktoś grający 2 nawet te 3 miesiące może zabić 5 letniego dotera?
    Każdy wie że kto płąci ma przewagę. W wypadku l2 jest to dozbrojenie się szybsze niż normalnie. w EVE po co w takim razie? pytam bo nie wiem nie grałem.