1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Szukam ekipy do zabawy na czilku ^^

Discussion in 'Archive 2.0' started by papix, Jul 27, 2018.

  1. papix

    papix User

    Joined:
    27.07.18
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    Cześć!

    Wbrew wszystkim opiniom (głównie negatywnym) co do tego, żeby zacząć grać w tą "wymierającą" grę, postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z Lineage 2 ^^

    Zrobiłem sobie piękną elfkę <3 i będę szedł w tego yul archer czy jakoś tak, w każdym razie pod "szczelanie" z łuku :D

    Jeżeli ktoś miałby ochotę pograć na spokojnie z zielonym graczem, dzielnie odpowiadać na pytania początkującego i po prostu dobrze się bawić to zapraszam do wspólnej gry.

    Docelowo chciałbym spróbować swoich sił w tych wszystkich słynnych akcjach PVP z jakich słynie Lineage 2, wiecie - oblężenia, grupowe walki. To na pewno musi być Świetna Zabawa! :D

    Zdaje sobie sprawę, że "łeee" <płacz> jest P2W, ale i tak cały ten "hejt" nie przekona mnie żeby odinstalować grę :p

    Tak więc, jeżeli ktoś miałby ochotę razem pobiegać to piszcie śmiało pod tym postem, na pewno się jakoś w grze znajdziemy ^^
     
  2. -V77-

    -V77- User

    Joined:
    02.04.15
    Messages:
    342
    Likes Received:
    205
    Pvp zaczyna sie dopiero na 103+ z sprzetem za jakies 300b na start ;)
    Wiec co do pvp to poczekasz aby chociaz w polowie cieszyc sie pvp na siege. Ale fajnie ze masz checi. Pamietqj tylko aby sie nie zniechecic przed 101 ;)