1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Двама сме - много сме

Discussion in 'Archive 2.0' started by iboyanov, Jun 26, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. iboyanov

    iboyanov User

    Joined:
    25.06.12
    Messages:
    154
    Likes Received:
    82
    здравейте! започнахме наскоро тук и се чудя дали има активни бълг. кланове, които набират материал. танк и съмонер сме стартирали - като четох международната секция ми изясниха, че и двата класа са търсени тук, така че ако има желаещи да ни имат на борда, да драснат един ред.
     
  2. naB4o

    naB4o User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    273
    Likes Received:
    8
    ако наистина ви се играе и имате време по-добре на ncwest започнете (да не е на шилен). приемете го по-скоро като съвет.
     
  3. sh1ny

    sh1ny User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    1,288
    Likes Received:
    496
    не съм съгласен с теб. при автоматизираните няма да им е по-добре.
     
  4. BGFoReVeR

    BGFoReVeR User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    какъв съвет даваш на човека,изобщо знаеш ли каква глупост изрече ???
     
  5. naB4o

    naB4o User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    273
    Likes Received:
    8
    и аз играя тук все пак... или и ти, и шайни заблуждавате самите себе си или просто критериите ви са твърде ниски. тук нито икономиката е икономика, нито играчите са играчи (95% са слабоумници), няма реални "страни", които да осигуряват качествено pvp, новите играчи също не са много. да не говорим, че с тоя платен акаунт всеки некадърник може да качи ниво и да се прави на играч. дори да кажете, че преувеличавам, няма как да отречете, че икономиката е трагична и че играчите са плачевни. на ncwest може да има ботове и скриптнати партита, но там хората поне си правят труда да научат елементарни неща. и един прост пример за простотията на играчите играещи тук- съмонер 96 левъл не знае какво е change movement, това ако не е трагедия, не знам какво е.
     
  6. gabrovo

    gabrovo User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    47
    Likes Received:
    4
    виж не всеки е играл л2 както теб и мен че да знае всички епитети на играта това 4е е платил е нормално
    изкал - дал а кажи ми че и на нц уест не е същото че не си плащаш
    но за мен не е игра да си пусна програмка и да си легна и сутринта да видя как съм качил примерно 2 лвл
     
  7. naB4o

    naB4o User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    273
    Likes Received:
    8
    а игра ли е 95 левъл танк да не може да спре даже и един марк на истина? игра ли е като кажеш асист - 3 демидж дийлъра да имат 4 таргета? не е въпроса в плащането и двойния опит, а в това, че това явно вреди на играта. не е нормално най-големите смешници, които използват парти рекол докато видят враг да са едва ли не "фактори", не е нормално партита, на които като им умре единия хийлър да използват блеснати сое-та в средата на пвп и в последствие някакви други клоуни да ти обясняват колко е добро това парти. иначе казано- на ncwest програмите пречат (то си е до личен избор), тук пречат хората. сами си направете изводите кое е по-зле.
     
  8. TeMePyT

    TeMePyT User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    352
    Likes Received:
    0
    бе то не е нормално и топ парти докато си изфармваха задниците (с извинение) в орбис да седят на шадоу като дойде уар и само да се хийлват докато мобите избият уара, а сега да претендират че са супер про пвп играчи и да ми обясняват как левел и гиър нямали значение(оди пробвай на птс-то 99 вс 95 дали нема разлика...). не е нормално и хора, които ги плюеха за тази им игра после да им влязат в клана, ама те, и това го има. трето, говорш за войната на зерговете, в която силно се съмнявам момчетата да имат намерение да се месят. и последно, за тъпия парти рекол се сърди на нцсофт дето го дадоха на сички хийлъри. да го бяха дали расов на белите елфи както беше преди... а и на хората нито им се губи експ(1 умиране те връща часове назад гринд) нито им се лежи 20-30 минути на земята докато ги ресне хийлър.
    решението е лесно-моето парти играем заедно от 3-4 години, кланът е малък а войни колкото щеш-целия irontrone зерг + разни дразнители. драма-0, няма как да има при 3 цп-та. не сме фактор, но и не искаме да сме. играем, лафим си в тс, забавляваме се-какво повече ти трябва от една игра?
     
  9. sh1ny

    sh1ny User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    1,288
    Likes Received:
    496
    прав си за това, което казваш, но моя личен избор е че не искам да се съревновавам с хора, които са по-висок лвл и с по-добър гиър, защото цяла нощ експват, докато спят. това го търпях 5-6 години и дет се вика - never again. това че тук има много олигофрени 95+, които не знаят как да си играят човечетата, също е тъжно, но вината не е в сървъра, а в хората. икономиката е достатъчно добра, за да има умерено предлагане и търсене. да, в началото беше супер - намираш нишата, в която има много повече купувачи, отколкото продавачи и правиш пари супер лесно, сега просто нещата стават по-бавно.

    относно бройката играчи - нещата ще се подобрят след tauti, mentoring-а ( soon :p ) и като дойде есента. със сигурност на нцсофт, бройката е горе-долу същата, нашите автоматични приятели запълват разликата между light и heavy.
     
  10. MangaWarrioR

    MangaWarrioR User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    203
    Likes Received:
    12
    говори за себеси ти не можеш да спреш istina mark :d
     
  11. BGFoReVeR

    BGFoReVeR User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    и ти няма да можеш след ъпдейта :d

    @nab4o ти как определи къде са "ботовете" по-малко или повече?навсякаде има добри играчи и слаби такива,не можеш да констатираш къда са повече и по-малко освен ако не си ги преброил 1 по 1, в което се дълбоко се съмнявам.

    п.с.наистина си прав ,че се заблуждавам като играя,но това няма нищо общо със сървъра.всеки човек,както и ти и всички от форума започнали тази и подобни на нея игри малко или много са се заблудили,въпроса е кой колко на сериозно я е взел и кой извлича от нея максимума.
    няма нищо вечно и този сървър ще умре както мн други,особено както е тръгнало,но да не навлизам в тази тема сега ..
     
  12. iboyanov

    iboyanov User

    Joined:
    25.06.12
    Messages:
    154
    Likes Received:
    82
    интересна полемика сте заформили - аз играх на американския сървър, но там има един неприятен "delay", който дори в пве пречи, камо ли в пвп. наистина там сървърът е много по-популиран, но тук не ми лагва изобщо и затова решихме да дойдем да опитаме тук. има неприятни изненади наистина - липсата на менторинг, липсата на таути, този специален премиум акаунт, но къде ли няма кусури.
    все още сме тук - влязохме в академията на някакви поляци, които проявиха интерес, да им ползваме клан хола. те обаче дадоха да се разбере, че кланът им е национален и няма място за нас в него по-натам. около 70-то ниво сме вече, така че дайте заявка, ако някой ни иска в някой бг клан, да завършим там за клан точки и евентуално и за след това.
     
  13. trun4o

    trun4o User

    Joined:
    04.11.11
    Messages:
    94
    Likes Received:
    11

    https://forum.4game.com/showthread.php?t=11085
     
  14. TeMePyT

    TeMePyT User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    352
    Likes Received:
    0
    bgforever е много прав, и админите, и самите играчи просто убиват сървъра. все повече и повече започва да ми писва, особенно откакто хи заформиха този зерг алианс. много скоро ще остане само 1 страна в сървъра с кофти политиката която водят. интерено ми е тогава какво ще правят, ще се изсипват както днес цял алианс на 2 партита за fortress of the dead(ако не си забелязал шайни, дори бс/тх нямат голяма активност напоследък, беше безсмислено да викаш всички), или 14vs7 spawnkill 30 мин по-късно в соа(1-то беше hero партито...) като не им беше достатъчно да ни убият на пвп ми и на пк ни взеха после. не знам какво доказваха по този начин...

    @iboyanov линкът на трънчо е добро решение докато вдигате. но не съм много сигурен вече струва ли си усилията да се почва на този сървър...
     
    Last edited by a moderator: Jun 30, 2012
  15. trun4o

    trun4o User

    Joined:
    04.11.11
    Messages:
    94
    Likes Received:
    11
    ами те варянтите са 2 - или да играеш в сервер пълен с ботове, или в сервер където на първо място е колко пари ще се изкарат. и на двете места е игра на нерви. важното е къде може да издържиш пове4е.
     
    Last edited by a moderator: Jun 30, 2012
  16. BlackLordBG

    BlackLordBG User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    161
    Likes Received:
    0
    на първо място зависи какво искате от играта и колко време можете да отделяте.ако е само за кеф да си вдигате геройчета и да си ги обличате ходете на нц софт там ментора работи вдига се и се облича по-бързо.ако обичате пвп на нц софт срещу робот парти само ще цъкате с език.

    и да не забравя гледам,че сте около 70 лвл.искайте пари от клана ,в чиято академия сте.ако не дават пари лефтнете и вижте кои кланове дават пари.безплатен обяд няма все пак.
     
  17. naB4o

    naB4o User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    273
    Likes Received:
    8
    ами просто във всяко парти, което съм правил с хора, които не познавам има поне двама кръгли идиоти и двама, на които трябва да се обясни по-специално.

    отделно това за "умирането на сервъра". това е официален сървър - хората напускат и се връщат, идват нови, има ъпдейти. и на по-старите сървъри на инова го е имало това, не виждам причина тук да не е така. и да се изкажа за това със зерга... кой първи реши, че с 2 пъти повече хора може да вземе аден?
     
  18. BGFoReVeR

    BGFoReVeR User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    да не мислиш ,че след 5 години тоя сървър ще го има ???
    или дори и да го има ще има вътре 500 човека,не повече.
    за доказателство ти давам факта началото на сървъра когато имаше 7-8к хора,а може и повече,сега колко са ?колко от тея с които си фармил в началото виждаш?
    сега тук във пиков час са не повече от 1000 човека,даже мисля,че е силно казано !
    с идването на великите 300-та от ариа(защото там са точно толкова знам го от човек който играе там) ще станем 1300-1500 грубо по мои изчисления,а лошото е ,че с всеки изминал ден популацията намалява,което е разбираемо в предвит факта колко ги е грижа от иннова за нещо освен за пари.
    всяко нещо е направено за пари и по тоя път вече колко пъти сме минавали ..тея игри се играят по 1-2 години на сървър(ако говорим за low rate)щото после всичко пропада и си търсиш нов сървър. :)
     
  19. Nemzy

    Nemzy User

    Joined:
    29.07.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    и аз искам така, цъках с малко кланче 3 човела с по 2 прозореца на хф , сега искам год да пробвам, играе ми се ... бих искал да разцъкам с някой нормален играч или няколко такива, в играта ник nemzy много ще се радвам да поцъкам с вас. трябва ми малко време да дигна лвл-а че тук локациите са малко променени :(
     
  20. BlackLordBG

    BlackLordBG User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    161
    Likes Received:
    0
    абе човек дорде вдигнеш левъл тука ще останеш само ти на този пуст и празен сървър
     
Thread Status:
Not open for further replies.