1. Discord Support team Facebook l2central.info

Pytanie

Discussion in 'Archive 2.0' started by Twarzowiec, Jul 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Twarzowiec

    Twarzowiec User

    Joined:
    11.07.12
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    siema , mam pytanie odnosnie tego jaka postac byscie mi polecil bo zaczynam od zera. kiedys gralem w l2 przez pare lat ale tamto l2 to zupelnie inna bajka niz to teraz, jeszcze nie gralem na godzie , i niewiem co i jak. jaka klasa dobrze sie wyexpie i niebede mial problemu ze znalezieniem pt ?? z gory dzieki.
     
  2. Equillus

    Equillus User

    Joined:
    30.10.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    graj taka klasa którą szybko wbijesz lvl, bo po 4 profce wszędzie znajdziesz pt;]
     
  3. Duchowny

    Duchowny User

    Joined:
    26.03.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    chcesz łatwo znaleźć party zagraj tankiem, chcesz łatwo się wyexpić zagraj overlordem ;) powodzenia
     
  4. Loleslaw

    Loleslaw User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    152
    Likes Received:
    2
    dark elven wizard
     
  5. St0ne

    St0ne User

    Joined:
    31.12.11
    Messages:
    1,053
    Likes Received:
    72
    hi,
    fast exp przed 85? nic sie nie zmienilo = kazdy nuke + kazda postac z mass dmg skillem.
    fast pt po 85? tank,healer,iss,wynn.
    dual klassa po 85? tank,healer,iss i daleko w tyle wynn,dd.
     
  6. *Enki*

    *Enki* User

    Joined:
    23.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    polecam wynn bo zawsze znajdzie pt od kartii po epic octavisy itd... ale ja bym z startem poczekał na tauti do 17 lipca może włączą mentora.
     
  7. Twarzowiec

    Twarzowiec User

    Joined:
    11.07.12
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    ok juz mniej wiecej wiem kogo zrobie , tylko powiedzcie mi czy ta dual klasa to po prostu suba czy ma jakies inne bonusy czy cos ?
     
  8. Duchowny

    Duchowny User

    Joined:
    26.03.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    ogólnie na postaci masz główną klasę z maksymalnym poziomem 99 i 3 subklasy z maksymalnym poziomem bodajże 80. jedną z tych subklas możesz wybrać jako dual klasę, wtedy masz możliwość przebudzenia jej i grania nią do 99lv. dual klasa jest jak klasa podstawowa, ze skillami rasowymi itd., jedyne ograniczenie o jakim wiem to oly, gdzie można zagrać tylko klasą główną. powodzenia ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.