1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

БГ КЛАНОВЕ

Discussion in 'Archive 2.0' started by SIGNALA, Dec 6, 2011.

  1. SIGNALA

    SIGNALA User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    26
    Likes Received:
    0
    ...или такива с трайно българско участие в тях.

    предполагам че е време да започне представянето на евентуални бг кланове, предвид утрешното откриване на core сървъра, а и за улеснение на евентуални желаещи за постъпване в такива кланове (...запознат съм принципно с "трудностите" в подобни "сдружения" предвид балканския ни нрав, но все пак си мисля че е имало, има и ще има и такива големи и силни кланове с бг ядро поне, ако не и изцяло български дори...)

    упсех на всички в предстоящият старт :p

    отвориха секция за регистрация на кланове:
    official clan list

    https://forum.4game.com/showthread.php?t=116

    ако не се лъжа, за сега това са някои от клановете със сериозно българско присъствие (ядро):

    clan name: sex
    web/forum: http://sex.l2-zone.eu
    recruitment status: open
    clan information: mostly bulgarian ppl, but all other are welcome too

    clan name: hellfire
    web/forum: http://l2-pt.eu
    recruitment status: open
    clan information: international

    clan name: redguard
    web/forum: http://www.redguard.eu
    recruitment status: open
    clan information: international/english speaking - клана на нашият модератор sh1ny, 6 лвл клан засега с повече от 20 бг-та

    clan name: heartbreakers
    web/forum: http://www.terapvp.com/forums/hb-recruitment/
    recruitment status: open
    clan information: international/english speaking - sun40 "...не че сме изцяло български клан , но имаме към 20 българи и заедно с hellfire сме общо 230 човека..."

    clan name: ooc (outofcontrol)
    web/forum: http://valhalla.lolbb.com/f13-clan-applications
    recruitment status: open
    clan information: international/english speaking

    clan name: gk (getkarma)
    web/forum: скоро facebook site
    recruitment status: open
    clan information: bulgarian ("партизански" клан, за invite: в играта pm на galacsy, hehopmaj|eh, droko, aloisia, lothlorien, o4ite) 6 лвл клан, клан хал.

    clan name: sos (shadowofsoul)
    web/forum:
    recruitment status: open
    clan information: mostly bulgarian ( в играта пишете на dedko за инвайт), 7 лвл клан с налични 104 български мембъри, клан хал в щудгарт и сбор в константни партита. работи се по вдигането на левел 8.

    за сега май само това виждам в секцията, очаквам обаче още някои кланове като ( pk (peacekeeper), нк (hellknight), fd (finaldance), infinity, gf (god'sfuneral), bgtroopers, devilmaycry, pts (predators), dulo и много други) може и с различни имена от на други сървари...:cool:

    пишете и вие тук за бг или с бг участие кланове!
     
    Last edited by a moderator: Jan 16, 2012
  2. MontanaMax

    MontanaMax User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    69
    Likes Received:
    0
    идея е ама...повечето бг кланове са фейл.
     
  3. SIGNALA

    SIGNALA User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    26
    Likes Received:
    0
    определено да, но все пак повечето, не всички :cool: аз лично се сещам за доста успешни такива от близко и по - далечно минало на играта.
     
  4. ghaladriell1

    ghaladriell1 User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    14
    Likes Received:
    0
    бял елф маг си търси кп или клан на новия се&#

    здравейте , имам се за сериозен играч и умея за спелсингер ,пишете ми тук
     
  5. Joss Stoned

    Joss Stoned User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    29
    Likes Received:
    0
    единственият за който съм чувал е bgsquad, които са били на franz, не знам дали е било само bulgarian core, но предполагам, че предимно е било така :)

    принципно и аз съм за обединение или.. хайдутско опъчление ;) разбира се, че можем добре наравно, а и по-добре от поляци, моляци и други рояци :d
     
  6. Tangra

    Tangra User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    има много успешни бг кланове, просто лидерите им трябва да ги въртят с твърда ръка, че сме си малко опако племе
    играл съм на доста сървари дето българи рулират, и смея да твърдя, че ако някак си успеем да се организираме трудно могат да ни спрат :)
     
  7. AbRaXaS

    AbRaXaS User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    трудна работа аз лично вече неиграя с бг кланове бг цп. може но клан и дума да не става.
     
  8. SIGNALA

    SIGNALA User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    26
    Likes Received:
    0
    +1 а тангра има ли нещо общо и с aion - ската тангра...
     
  9. SIGNALA

    SIGNALA User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    26
    Likes Received:
    0
    abraxas ми звучи много познато, но не стоплям от къде...zeus..dex..
     
  10. sh1ny

    sh1ny User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    1,288
    Likes Received:
    496
    ще е хубаво дискусията в този топик да остане тясно свързана с бг клановете в сървъра, за да е по-лесно да се чете и новите кланове да се добавят към първия пост.

    мерси.
     
  11. SIGNALA

    SIGNALA User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    26
    Likes Received:
    0
    незнам само дали инфото ще е достатъчно изчерпателно, но като цяло да, и аз предположих че ще е добре да е селектирано главно с ориентация към бг клановете и играчите. виждам в нет пространството, че някои нови кланове се организират в момента, и че скоро и те ще попаднат в листата навярно. ще следя доколкото ми е възможно и ще добавям информация която попадне по един или друг начин. благодаря.
     
  12. sh1ny

    sh1ny User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    1,288
    Likes Received:
    496
    аз трябва да ти благодаря за инициативата. ще помагам с каквото мога.
     
  13. MontanaMax

    MontanaMax User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    69
    Likes Received:
    0
    ако се намери някой свестен бг клан, или поне такъв с доста наши хора определено съм вътре :)
     
  14. hedhunterz

    hedhunterz User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    21
    Likes Received:
    0
    тук сме.... на света на пук ние пак сме тук ша ги скъсамееееееее :d :d :d :d
     
    Last edited by a moderator: Dec 7, 2011
  15. SIGNALA

    SIGNALA User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    26
    Likes Received:
    0
    убеден съм че ще има, според мен и повече от един...просто много хора избягваха руското офи досега заради това, че всичко в него е на руски, определено и на мен ми беше малко странно в началото, макар че го знам отчасти и руският, а и много от старите играчи им беше писнало да се местят от сървър на сървър и винаги всичко отначало и затова предпочитаха досега да играят само за удоволствие на hi rate сървъри, но силно се надявам сега на офи и то на английски, както са свикнали от първите издания на играта, че ще се саберат в този сървър и веселбата ще е като в онези години ;)
     
  16. MontanaMax

    MontanaMax User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    69
    Likes Received:
    0
    ^100% ше е фън :р
    бтв в сайта на редгард не мога да се регна.. "the password does not contain the required characters." а пробвах кво ли не..ту мъч юзърс или..аз фейлвам нещо :д
     
  17. Cage-

    Cage- User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    zdraveiete, izvinqvam se che ne pisha na bg, no sexy xp-to mi e orqzano i nqma kak da stane da si sloja phonetica :) interesuvame edno dali shte ima dual box . zashtoto az s edin geroi neshto ne me kefi da igraq :) i ako vi trqbva healer mojete da se obadite i da vi scepq ot heal :)
     
  18. MontanaMax

    MontanaMax User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    69
    Likes Received:
    0
    може, но трябва да платиш за премиум акаунт.
     
  19. Sun40

    Sun40 User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    275
    Likes Received:
    132
    не че сме изцяло български клан , но имаме към 20 българи и заедно с hellfire сме общо 230 човека .
    чудя се къде да инвитвам всичките хора :p
     
  20. Cage-

    Cage- User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    mmm gg bez dual box .. mnoo shte mi e qko da igraq healer sam .. kakto i da e :)