1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

БГ КЛАНОВЕ

Discussion in 'Archive 2.0' started by SIGNALA, Dec 6, 2011.

  1. BGFoReVeR

    BGFoReVeR User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    такааам..аз следя темата която осрахте с глупавите си постове като се обиждате един друг,май забравяте каква е темата ?
    въздържах се от коментари защото съм 1 идея по-умен може би,но тука вече изпитах нужда да се изкажа!
    сега ще кажа нещо за да се разбере и да се спре веднъж за винаги.
    ясно е,че мишо няма други герой тука,поне аз го гарантирам(като му знам паролите и ацц-та на всички герой)и абсолютно не е искал да влиза в клана ти!
    рафи ти си на една възраст,за която се предполага да си малко по-умен,защо говориш такива глупости за войводи,като ти самия знаеш че не е така.
    знаеш също така ,че дори един от бившите войводи можеше да изнесе целия ти клан барабар с алианса ;)
    единственото вярно нещо което каза е ,че все пак си ми дал някакъв тласък на raidfight не го отричам,но пък не виждам връзката на това с предния ми пост ?

    п.с. не забравяйте че тука се коментират клановете на този сървър а не стари вражди на предишни сървъри!
    спирам до тука по темата,пишете си кв'ото искате.
     
  2. AwakenDemon

    AwakenDemon User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    438
    Likes Received:
    2
    1 vs 1 irl???
     
  3. naB4o

    naB4o User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    273
    Likes Received:
    8
    абе, къде е драмата?
     
  4. AllEyesOnMyPony

    AllEyesOnMyPony User

    Joined:
    22.02.12
    Messages:
    616
    Likes Received:
    85
    океу,атина нито едното нито другото ми е проблем ела 1 vs 1 във л2 пък ако искаш,ела до варна да видим дали ще се насера,говориш за хората без да ги познаваш :) а теб много хора видяха що за човек си :) комплексиран си доста.ако искаш идваш 1 в 1 да видим дали ще можеш да ми свалиш и халф от цп-то :)?
     
    Last edited by a moderator: Feb 25, 2012
  5. AllEyesOnMyPony

    AllEyesOnMyPony User

    Joined:
    22.02.12
    Messages:
    616
    Likes Received:
    85
    ако искаш,и клип ще направим как не успяваш да ми свалиш цп-то :)
     
  6. gabrovo

    gabrovo User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    47
    Likes Received:
    4
    bgforever виж аз не искам да убеждавам никои с нищо всеки си има глава с която да мисли
    а относно воиводи бгфоревр ти влезе там след като те бяха в алл с бб и бяха оядени и тем подобни много преди да стане това ти не играеше и не знаеш за какво става въпрос а и за това че хубавеца ни изнасяше парти и полвина тогава няма спор и не съм го отричал все пак играе 1 година преди аз да започна или някои от играчите
    но аз се сприрам с тая тема
    относно шадоу оф соул еи го отново показахте какво е българския манталитет
    отидоха една дузина хора там заради това че имаха замък и какво стана
    веднага след това хоп ливнали клана когато загубиха замъка а наи големия абсурдистан които чух вчера беше
    от един уж мои клан мембер(които не помня) че ливнал клана защото никои не му казвал "здравей" като влизал и наи голямата излагация беше че пак иска при нас
    защото вапросния клан нямал замък е виждате ли за какво говорим и как да има бг свесни кланове
    като полвината от бг тата или поне някаква част като има воина или няма полза от тоя клан веднага напускат и тичат при клановете с замъци
     
  7. Anelik

    Anelik User

    Joined:
    15.12.11
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    орен беше изгубен от sos защото замък не се пази с 50 човека в момент в който те нападат 5 клана (едно али и допълнително кланове за фън)
    вярно е че ооц бяха основната причина sos да имат замък и за това на аден, 6 партита по команда биехме по всеки който се опитваше да излезе от градът(понякога ги оставяхме да преминат и чакахме ооц да ни повикат което не се и случи)
    кланът се преполови защото имахме 6 войни с едни от най-силните кланове на сърварът и хората които имаха слаби нерви напуснаха(+ това голяма част не можаха да си сглобят константни партита и лефтнаха)
    клан не се гради с численост, а с добра организация като тя в частност трябва първо да съществува в добре изградени кпта и тези партита да имат комуникация с клан лидера само чрез своите парти лидери и заместници.
    опитахме да съберем хора и да ги накараме да се организират като според мен имаха достатъчно време за това, но се провалихме. сега sos клана се опитва да се възроди бавно и внимателно
    искам само да вметна нещо към redguard....... двете целенасочени атаки към нашият форд дошли по време на упадакът на sos и глупавите подхвърляния които са използвали сринаха от наша страна тенденцията да не нападаме други бгта! надявам се че сте доволни от себе си
     
    Last edited by a moderator: Feb 25, 2012
  8. Angelripper

    Angelripper User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    30
    Likes Received:
    249
    първата атака си нямам на идея как решиха да нападаме вас(аз лично разбрах на кой е форта докато разбивахме вратата) относно втората атака съм 90% сигурен че бе подтикната от бъга които ползвахте(лично мое предположение).относно ненападането на бг-та ми е интересно как разбираш кой е бг и кой не е при условие че сме интернационал и вие маи останахте единстения бг клан.а и ми се струва че някои хора приемат нещата твърде лично и им се размива границата с реалността.а дали щяхме да сме ние или които и да е други няма особена разлика....
     
  9. Pinko

    Pinko User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    291
    Likes Received:
    2
    уви не мога да се съглася с идеята кп-тата да не са част от клана и връзка с клан лидера да са само парти лидера и заметника това е като клан в клана което 100% ще доведе до проблеми на по-високите левъли
    при по-трудните айтъми
    но всеки си избира клана и политиката с която да го води
    успех.

    не знаех че имате форт и че сме ви нападали, но ми е интересно какво е стнало. не бях на линия тогава. само след това разбрах как всички се чудеха защо сте ни нападнали , а то явно форта е бил ваш.
    /нали казваш форт на фортреса не на замъка ?
     
  10. Anelik

    Anelik User

    Joined:
    15.12.11
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    всеки си има виждания за вътрешния ред и разпределение на клана. никой не приема играта лично, говорим все пак за една игра. форта си е форт и не е болка за умиране (между другото благодарение на това нападнахме форда на наш war oldboiz и направихме 250 клан точки само от пвпта) така че няма проблем :)
     
  11. sh1ny

    sh1ny User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    1,288
    Likes Received:
    496
    [​IMG]
     
  12. Angelripper

    Angelripper User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    30
    Likes Received:
    249
    аз не говоря на изуст пич.човек от вашия клан които смятах за готин изтри цялото ми кп от листа си с приятели след като ви взехме форта.това ако не е на лична основа здраве му кажи.най лошото е че доиде от човека които най-малко очаквах и останах втрешен от непрестанните и неуместни изказвания в shout чата.

    p.s. шайни много добар пример за глупавите ни подхвърляния.....имах и аз някои снимки,но ги изтрих от яд
     
  13. Tangra

    Tangra User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    малко или много винаги във всичко има лична основа, дори и в играта. все пак всеки отделя от личното си свободно време за да поразцъка л2, някои за удоволствие някои с болни амбиции за рулиране и т.н., но щом си отделил време за игра а не за нещо друго значи е напълно нормално да премеш случки като тази лично. до колкото виждам и ти не я подминаваш с лека ръка нали?
    може би лидера ви трябваше да се замисли за последствията след като подтикна познати и прители от рл да се избиват по между си, не мислиш ли ?
     
  14. AwakenDemon

    AwakenDemon User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    438
    Likes Received:
    2
    само в бг секцията може да намериш такъв вид дискусия. никаде другаде. кой е казал че като сте българи и не тряаа се биете?
    ето и аз кадето хвана warzon3 го бия , а е българин / май? не съм мн сигурен / ама няма проблеми.
    предлагам да смениме темата на: защо мартин е толкова жалък и дали ще спечели пвп някога? ! :/
     
  15. Tangra

    Tangra User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    sad but true

    до колкото съм запознат не става дума дали по между си се бият българи или не, а за това, че хора които се познават иг или ирл и малко или много са разчитали на това, че няма другия да му "забие нож в гърба" образно казано :)

    а за човека за който говори аngelripper беше доста афектиран от двойната атака на рг и малко си поизпусна нервите .. нормално бих казал /не искам да оправдавам нито 1 от 2те страни макари да съм част от сос/, но когато клана беше в най-критичния си момент никой не очакваше удара който рг ни нанесоха
     
  16. dreadgad

    dreadgad User

    Joined:
    23.02.12
    Messages:
    16
    Likes Received:
    0
    какъв нож в гърба сме ви забили ние от рг? не се сещам някога да сме имали пакт за ненападение или да си помагаме. взехме ви фортреса защото беше голям, на хубаво място и щеше да има най-малка съпротива (както си и беше), а не защото беше точно вашия форт, защо го приемате толкова лично? с нищо не сме ви длъжни, както и вие на нас! играйте си играта забавлявайте се и се дръжте, като възрастни!
     
    Last edited by a moderator: Feb 26, 2012
  17. Tangra

    Tangra User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    ти изобщо да си прочел внимателно и 2 изречения от по горе написаното от мен? дълбоко се съмнявам ...

    както и да е гл хф
     
    Last edited by a moderator: Feb 26, 2012
  18. AwakenDemon

    AwakenDemon User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    438
    Likes Received:
    2
    бях сигурен че пуснах още 1 пост, който някаде изчезна безследно, dreadgad да си играл случайно в peacekeepers на рево?
     
  19. dreadgad

    dreadgad User

    Joined:
    23.02.12
    Messages:
    16
    Likes Received:
    0
    да пуснал си и съм ти отговорил и там, да играл съм. :)
     
  20. AwakenDemon

    AwakenDemon User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    438
    Likes Received:
    2
    браво на мене тогава!!! забравил съм в кои топик точно :)