1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

БГ КЛАНОВЕ

Discussion in 'Archive 2.0' started by SIGNALA, Dec 6, 2011.

  1. Angelripper

    Angelripper User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    30
    Likes Received:
    249
    какъв нож какво чудо.....като толкова искахте да работим заедно и да не се нападаме защто не се свързахте с някои от офицерите или с клан лидера ни?тъй като съм играл с хора от сос в последните 2 години аз се опитах да сближа двата клана.2 месеца след като влязохме в рг останахме в програмата която използват сос за да имам контакт и с двата клана точно защото не исках да се бия с хора които познавам лично.на дедко му казах 100 пати кои ми е клан лидера и че ако иска нешо не съм аз човека(имаше разни оферти към мен(не знам защо) все едно аз съм човека които решава какво се случва в рг).на шайни му оспамих главата с въпроси дали случаино някой се е свързал с него и му предадох за разговорите ми с дедко.в крайна сметка лидерите като не сте се разбрали това че моето цп е в рг не ни прави приятелски кланове.и какво спечелих от всичко.....незнайно защо омразата на хора които смятах за приятели.какво да кажа освен българска ни работа!!!
     
    Last edited by a moderator: Feb 26, 2012
  2. AwakenDemon

    AwakenDemon User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    438
    Likes Received:
    2
    голяма драма тука за един форт :)
     
  3. TeMePyT

    TeMePyT User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    352
    Likes Received:
    0
    абе не знам, ама беше кофти ход от страна на шайни. и това за малкото съпротива-имаше свободни фортове. резултатът? на мен лично ми падна мнението за шайни. но на никой не му пука нали :) не мисля, че е добра идея да си създавате врагове от хора, които по принцип биха помогнали при нужда, но все пак шайни си решава. и наистина не знам защо се плюете, както каза стънката, шайни дава заповед, те изпълняват. същото бихме направили и ние...
     
  4. dreadgad

    dreadgad User

    Joined:
    23.02.12
    Messages:
    16
    Likes Received:
    0
    прав си на никой не му пука. :)
     
  5. Pinko

    Pinko User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    291
    Likes Received:
    2
    добре че я има тази секция :)
     
  6. BlackLordBG

    BlackLordBG User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    161
    Likes Received:
    0
    ти пък как успя в супер активната бг секция с точно 3 теми,в които се пише да се омоташ :п

    нямам какво да кажа по темата освен,че бгтата сме много в този сървър и няма начин да не се биеш с бг от друг клан.

    и накрая ураааааа някой хед админ ми е махнал бана ужким не можех да пиша до 25 март
     
  7. AwakenDemon

    AwakenDemon User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    438
    Likes Received:
    2
    ем на раута днеска докат писах, и после от нас не погледнах другите теми :)
     
  8. AwakenDemon

    AwakenDemon User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    438
    Likes Received:
    2
    аз не мога да разбра само що се приемат нещатата толкова лично... все пак игра. какво значение има, че някой убил друг българин. не е като да му е счупил крак...
     
  9. Pinko

    Pinko User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    291
    Likes Received:
    2
    :) бе аз помня едни писаници преди време в форума на експерта ама на българите им се отдава да се карат, а щом има и друг българин е много по-лесно
    то навсякъде го има стига да има флейм секция или поне нещо където може да се говори по-спокойно.
     
  10. Toyaga

    Toyaga User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    111
    Likes Received:
    0
    rip sos


    и повярваите ми като ви кажа, че след 2 седмици като евентуално си загубим замъка - няма да се разпаднем. и като свърши обсадата ще кажем едно "gf" вместо да псуваме лидера на клана който е победил.
     
  11. Tangra

    Tangra User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    точно това се опитвам да ти обясня, но чудно защо ли останах неразбран. изобщо /поне мен лично/ не ме бърка дали форта е взет от рг или от пенчо или генчо. все пак това са някакши пиксели ...
    някъде да сим казал нещо от сорта "ние сме българи и не трябва да се бием"? някъде да съм убидил или наругал някой?
    единственното нещо което се опитах да кажа, че за човека който така дълбоко те е засегнал е, че прятелските отношения стоят над пикселите, заради това реагира малко по-остро
     
  12. Pinko

    Pinko User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    291
    Likes Received:
    2
    не че искам да се бъркам ама това да се скарам с някой който познавам заради това че съм го убил в л2 ... явно толкова ми е бил приятел.
    това си е лично мнение.
     
  13. naB4o

    naB4o User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    273
    Likes Received:
    8
    напоследък пълно с безсмислени драми ама от тая по-безсмислена нямаше. не искам да хейтвам ама давайте в същия дух :d
     
  14. Pe3a4kA

    Pe3a4kA User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    ееее знаех си че трябваше да почна да играя на иннова и да се джойна в бг клан :) липсва ми драмата яко :p
     
  15. AwakenDemon

    AwakenDemon User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    438
    Likes Received:
    2
    тряааше пешо, винаги може да се обадиш на мишо и да направите бг клан с мишо и алекс :)
     
  16. Pe3a4kA

    Pe3a4kA User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    хахаха не забравяй и ники злото :d
     
  17. FeeLSD

    FeeLSD User

    Joined:
    07.10.11
    Messages:
    177
    Likes Received:
    13
    без мръсни думи пешо :)
     
  18. sh1ny

    sh1ny User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    1,288
    Likes Received:
    496
    като ви предпупредих да внимавате, не ме послушахте. аз бях до тук.
    постовете да остават само по темата, всичко друго ще бъде изтрито.
     
    Last edited by a moderator: Mar 1, 2012
  19. Toyaga

    Toyaga User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    111
    Likes Received:
    0
    строг но справедлив!
     
  20. Arcturus

    Arcturus User

    Joined:
    04.03.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    пеш, ти не се ли беше отказал ? :)
    и веско ти също :)
    btw. миленски отвори много добро заведенийце, та се виждахме с още по-старите муцуни. той вика, че 90% от клиентелата му е от lineage хахахаха
    можем някоя вечер да спретнем едно "party" там :) и да не е фулл не е страшно алкохола ще ни бъфи :)