1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Általános infók, hogyan csatlakozz

Discussion in 'Archive 2.0' started by Ident, Dec 6, 2011.

  1. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    nincs valami extra internet védelmed kà¼là¶n ami a hà¡ttérben fut?
     
  2. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    pl. osztott neted van routerről és a routered letiltja a csatlakozà¡shoz a portokat vagy valami hasonló. a vc csak a launcher telepà­tésnél volt gond, sehol mà¡shol.

    esetleg jà¡tszottà¡l olyan privà¡ton ahol a hosts fà¡jlt módosà­tani kellett?
    frissà­ts egy videókà¡rtya drivert is, azzal is voltak gondok.
    frissen az innovà¡tól tà¶ltà¶tted a kliensed, vagy az amerikaira telepà­tetted rà¡ (ezzel is lehet gond)?
     
    Last edited by a moderator: Dec 7, 2011
  3. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    itt và¡laszolok ha mà¡r ez a téma erre is való, legyenek a dolgok a helyà¼kà¶n.

    - keresd ki ezt a fà¡jlt: windows\system32\drivers\etc és ezen belà¼l a hosts (kiterjesztés nélkà¼l)
    - nyisd meg notepaddal szerkesztésre
    - menj az utolsó sor végére és à¼ss egy entert, majd mà¡sold ki és illeszd be a kà¶vetkező sort:

    109.105.153.10 geo.l2.eu

    - mentsd el a fà¡jlt
    - nézd meg, hogy a dà¡tum beà¡llà­tà¡said helyesek-e (igen, ez is sok galibà¡t okozhat)
    - restartold a géped (ne spórolj vele) és próbà¡lj belépni a jà¡tékba

    ugyanezt te is megpróbà¡lhatod mutuhara.
     
  4. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    osztott netem van, kikapcsoltam a router tűzfalat.
    hostot mà¡r kitakarà­tottam, videokà¡rtya drivert frissà­tettem, csak innovà¡s kliensem van.
     
  5. paSsion

    paSsion User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    hà¡t nem tudom, oké hogy ezt à­rod h dec 7 és délutà¡n 4-5 óra. de akkor a twitteren meg mindenhol miért gmt 4-4:30 am a maitanince, és h utà¡nna indul, csak kérdés szintjén :d
     
  6. Zozy_1111

    Zozy_1111 User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    18
    Likes Received:
    0
    am vs pm, nem ugyanarról van szó
     
  7. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    pontosà­tottà¡k mà¡r, előszà¶r nem volt ott a pm, de most mà¡r ott van, az pedig délutà¡n 5-6 órà¡t jelent nà¡lunk.
     
  8. paSsion

    paSsion User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    rendben, akk no para :)
     
  9. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    a pts és site maintenance azt jelenti hogy a teszt szerver és a honlap volt ma hajnalban karbantartà¡s alatt.

    mutuhara mà¡st tényleg nem tudok mà¡r kitalà¡lni, esetleg az àºj accounttal való próbà¡lkozà¡st, bà¡r ha jól tudom mà¡r azt is javà­tottà¡k :s
     
  10. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    format c: és tedd àºjra a rendszert :d
     
  11. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    az a ciki, hogy van aki 64 bites win7-el simà¡n egyből fel tudta tenni és semmi gondja nincs, mà¡snà¡l ugyanolyan rendszeren meg az à¶sszes létező gond előjà¶n. de az informatika mà¡r csak ilyen :s azért agyalok még mi lehet a megoldà¡s, mert szà¡momra ez kihà­và¡s :)

    addig: directx frissà­tése?
     
    Last edited by a moderator: Dec 7, 2011
  12. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    volt.. :d àm kà¼ldtem az adminnak logot, hà¡tha rà¡jà¶nnek...
     
  13. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    nà¡lam is érdekes dolgok mennek.
    mikor a béta elég problémà¡san indult na akkor azt mondtam elég volt, letà¶rà¶ltem mindent ami 4game és lineage2eu-val kapcsolatos.
    na, de mondom még egyszer csak megnézem ha mà¡r odaig eljutottak, hogy live formà¡jà¡ban is kijà¶tt.

    de nekem mà¡r installà¡lni sem kezdi el a jà¡tékot. letà¶lti a 4game-et utà¡nna rà¡megyek az oldalon az install-ra ott ki lett jelà¶lve az, hogy hova telepà­tse a jà¡tékot, hagytam mindent alap beà¡llà­tà¡son, helyem volt elég, de egyszerűen nem indult el a telepà­tő sem.

    az tudtam, hogy nem tà¶kéletesek ezek a srà¡cok, de, hogy ennyire kaotikus lesz az egész az egyszerűen elképesztő. rà¡adà¡sul, hogy mà¡r a forum indulà¡sa óta is hasonló nagy fail-ok mennek...

    ezért nem jó ez a regisztrà¡ciós rendszer amit az innova hasznà¡l, nem bà¶ngészőből kellene mindent futtatni.
    ugyan nem voltam benen biztos, hogy én aktà­van majd jà¡tszok itt, de mivel, hogy lineage 2 + eu hà¡t à­gy még is csak megnéztem volna, mi sà¼l ki belőle.
    de, hà¡t nem sok jó. tà¶bb éves tapasztalta van ennek a cégnek a lineage 2 terén, meg mà¡s à¡ltala à¼zemeltetett jà¡tékokban és nem képes egy szervert néhà¡ny ezer jà¡tékossal elindà­tani nagyobb probléma nélkà¼l...

    ha negatà­vnak tűnnék azért van mert csalódott vagy nem is kicsit.
     
  14. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    azért kivà¡ncsi lennék hogy tegnap este hà¡nyan próbà¡ltak csatlakozni, csak a fórumba majd 4k+ volt. legrosszabb időre tették a server indulà¡st, ncsoftnak szerencséje volt az amerikai időzóna miatt, nà¡lunk éjjel 1 volt akkor...
    mà¡r most heavy a server, kivà¡ncsi leszek mi lesz itt később...
     
  15. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    na igen én reggel 8kor voltam bent akkor még egész tűrhető volt a létszà¡m, de gondolom esti időszakban mà¡r nem lesz ilyen jó. mikor indul szerintetek a kà¶vetkező szerver?
     
  16. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    hà¡t nézd végà¼lis ha sokan azzal voltak, hogy bent hagyjà¡k a karikat, nehogy utà¡nna ne tudjanak visszajà¶nni akkor érthető a nagy tà¶meg. szerintem erősen az este fà¼ggvénye lesz, hogy lesz-e vagy mikor lesz egy kà¶vetkező szerver. de meg van rà¡ az esély, hogy még a héten hozzà¡ adnak egy mà¡sikat is.

    jobban tennék szerintem ha a kà¼là¶nbà¶ző nyelvekre lefordà­tott szerverek helyett inkà¡bb nemzetkà¶zi szerókat csinà¡lnà¡nak annak tà¼krében, hogy mennyire lesz majd szà¼kség.

    sok a privà¡t szerverről érkezett nemzetkà¶zi klà¡n. illetve az a 2-3 klà¡n akik a naia-ról jà¶ttek à¡t ech0->echo, thenewterror->hellfire és 100percent->100percent klà¡nok is mind nemzetkà¶ziek.
     
  17. Zozy_1111

    Zozy_1111 User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    18
    Likes Received:
    0
    szerintem egyelőre nem fog àºj szerver indulni, hiszen nincs tele most sem... sokkal kevesebben vannak, mint a shilenen voltak ugyanà­gy reggel-délelőtti időszakban az indulà¡s utà¡ni napon. este persze lehet, hogy tele lesz, de szép is lenne, ha 1 szervert se tudnà¡nak megtà¶lteni a jà¡tékosok...

    off: 43-as sh partyt keres, pm bocicsoki :)
     
  18. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    lehet hogy a 43-as helyeken nincsenek tele, de akkor menj el roa-ba vagy rod-ba vagy gludioba vagy talkingra... gm nem győzi spawnoltatni a mobokat olyan gyorsan halnak :d

    mindegyik server nemzetkà¶zi lesz, csak tà¡mogatni fog 6-7 nyelvet még pluszba. nem lesz német, tà¶rà¶k, holland, lengyel server... azt félreértelmezték sokan.
     
  19. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    furcsà¡ltam is, hogy ha az options-ba lehet à¡llà­tani a jà¡ték nyelvét akkor minek kà¼là¶n szerver hozzà¡.

    mondjuk egy az egy kisebb jó pont az innovà¡nak, hogy biztosà­t a fórumà¡n a jà¡tékosnak olyan részleget ahol sajà¡t nyelvà¼kà¶n is beszélhetnek.

    egyébként lassan ideje lenne nekà¼nk is à¶sszedobni egy hivatalos magyar nyelvű lineage 2 fansite-ot, ami folyamatosan frissà¼l és foglalkozik az ncwest-el és innovà¡val is, de lehetőségekhez mérten a tà¶bbi régióval is.
     
  20. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    ott volt a vackok, jó oldal sok okossà¡ggal mégis meghalt
    teljesen felesleges még egy oldal, aki nem tud valamit, google, és minimà¡lis angollal ki lehet igazodni rajta
    ha nem sikerà¼l, akkor magyarul sem érti meg