1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Általános infók, hogyan csatlakozz

Discussion in 'Archive 2.0' started by Ident, Dec 6, 2011.

  1. Zoleeka

    Zoleeka User

    Joined:
    09.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    sziasztok!
    bent vagyok a god loginnà¡l és életbe nem akar tovà¡bb engedni. =you are currently logging in.
    valamit elb.tam vagy csak mert sokan vannak nem enged be?
    jó lenne tudni.
    előre is kà¶szi
    zol
     
  2. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    ha a szerver tele lenne kapnà¡l arról egy hiba à¼zenetet. az ha a login szervernél van a gond tà¶bb mindentől lehet.
    1. probléma az internet sebességel.
    2. a login server éppen padlón van.
    3. tipikus innovà¡s probléma a login-nà¡l. anno ruoff-on nà¡lam gyakran előfordult, próbà¡lj ebben az esetbe ki-be lépkedni a jà¡tékba.

    nekem tà¶bb à¶tletem nincs, hogy mi a gond. ha megfelelően tudsz angolul esetleg kà¼ldj hiba à¼zenetet.
     
  3. Nanja

    Nanja User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    sziasztok!

    à‰rdekes problémà¡m van, nem is értem hogyan hoztam à¶ssze....
    kà¶vettem a letà¶ltési pontokat, és miutà¡n a 4game installà¡lta magà¡t azzal a microsoft visual c++ 2008 és 2010-el egyà¼tt, kijà¶n a kis ikon h "dowloading lineage ii has been started" . a 4game ikonja is megjelenik, ami "pà¶rà¶g", h à­gy fejezzem ki magam. rà¡kattintok, hol tart, 0.00%... oké, akkor arra is rà¡kattintok, megjelenik a weboldal, és sà¡rga gomb: "update" kattintok: 5%... 11%... "update" . àšjra megnézem a kis ikont, 11.11%....
    csak akkor lép a % feljebb, ha folyamatosan nyomkodom az "update" gombot. jelenleg aurora firefoxxal tà¶ltà¶ttem le amit kellett innen https://eu.4game.com/lineage2/install/ .
    tudnà¡tok segà­teni, hogy mégis mit à¡llà­tsak à¡t, vagy telepà­tsem mà¡shogy.... win7-em van, 64bites.
    előre is kà¶szà¶nà¶m! :)
     
  4. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    11en kezdi a tà¶ltést
    hagyd pà¶rà¶gni, és nézz rà¡ később
     
  5. Nanja

    Nanja User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    az a baj, h addig pà¶rà¶g, mà­g az à¼zenet kint van, utà¡na a 4game iconjà¡t là¡tom. 2 napja éccakà¡ra hagytam, hogy magà¡tól tà¶ltsà¶n, de ugyan àºgy 11.11%-on maradt hajnalra is.
     
  6. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    ez érdekes probléma. ezek szerint lenne mit javà­tani az innova csapatà¡nak mert majdnem mindenkinek van valamiféle gondja ami àºgy nézki legtà¶bb esetben à¶n hibà¡n kà­và¼li.
     
  7. nhawk

    nhawk User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    azért nem megy tovà¡bb 11%nà¡l mert nincs elég helyed a merevlemezen, ahova le szeretnéd tà¶lteni a jà¡tékot, kell legyen kb 16 - 17 gb. nekem is ugyanez volt, aztà¡n mikor volt hely simà¡n leszedte.
     
  8. Nanja

    Nanja User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    nem is néztem mennyi hely van a meghajtómon, de nagy nehezen sikerà¼lt 15gb helyet varà¡zsolnom pluszba. reméljà¼k elég lesz :d kà¶szà¶nà¶m a segà­tséget :)
     
  9. magicalcritical

    magicalcritical User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0

    erre egyszerű a megoldà¡s. két nap alatt rà¡jà¶ttem. uninstallà¡ld a 4game klienset, majd telepà­tsd àºjra figyelve arra, hogy a telepà­tésnél add meg az l2 mappà¡d. ha csak ész nélkà¼l nyomogatod a next-et, akkor az alapértelmezett (c:\program files (x86)\4game\..\..\..\) mappa van betallózva. nagy valószà­nűséggel nem ide telepà­tetted.
     
  10. HunLuke

    HunLuke User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    na nézzà¼k...
     
    Last edited by a moderator: Dec 13, 2011
  11. magicalcritical

    magicalcritical User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    majd azért tà¡jékoztass, hogy sikerà¼lt e :)
     
  12. HunLuke

    HunLuke User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    ez miért van? kezdő helyen van hogy ezt csinà¡lja,akkor semmit nem tudok csinà¡lni,még restart utà¡n is ilyen,csak ha kitudok valahogy sétà¡lni onnan,akkor normà¡lis,de ha visszamegyek,akkor megint ilyen.


    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Dec 13, 2011
  13. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    shader model 3-at tà¡mogatnia kell a videókà¡rtyà¡dnak. esetleg próbà¡lj frissà­teni videókà¡rtya drivert és lebutà­tani a beà¡llà­tà¡sokat.
     
  14. Siedon

    Siedon User

    Joined:
    14.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    hà¡t halli!

    à‰n mindent csinà¡ltam ezzel a csodà¡val. loading... képernyő és utà¡na meg à¡ll :/
    nos valakinek esetleg bő ideje valamikor segà­teni nekem ts vagy mà¡shol...?
     
  15. Nillyth

    Nillyth User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    kà¶szi, végà¼l megoldódott. okulà¡sképpen megosztom, hà¡tha mà¡son segà­t.
    a hosts fà¡jlt mà¡r akkor is módosà­tottam, ezzel nem volt baj. a dà¡tummal sem. egy pà¡r napi szenvedés utà¡n végà¼l csak kiderà¼lt mi volt a bibi. valószà­nűleg a comodo tűzfal (ez mà¡r sosem fog szà¡z szà¡zalékosan kiderà¼lni). pedig az egész jà¡tékot frost-ostul, kà¶nyvtà¡rastul, kliensestà¼l beraktam a kivételekbe és mégis. talà¡ltam tà¶bb hozzà¡szólà¡st is, ami a comodo-s szà­và¡ssal kapcsolatos, à­gy jól letà¶rà¶ltem. a baj az, hogy a revo uninstaller tàºl jól gyomlà¡lta ki a comodo maradékà¡t és teljesen megzuhantak a bà¶ngészők. ezutà¡n előszà¶r csak az install jelent meg, akà¡rhà¡nyszor àºjra feltettem a klienset (sà¼ti tà¶rlés és ilyesmik megvoltak). aztà¡n egyszer csak eltűnt az install gomb és nem lett helyette semmi. :) akà¡rmit is csinà¡ltam (.net, c++ installà¡là¡s, frissà­tés, leszedés, minden megvolt) nem ment. sőt mà¡r a windows is kezdett elgyengà¼lni, mert àºgy meglassult a gép (valami megette mind a négy magot, ha bà¶ngészőt nyitottam), hogy hasznà¡lhatatlan volt (và­rus? a legerősebbre à¡llà­tott nod mellett? hm.). végà¼l csak eljà¶tt az igazsà¡g ideje. lezàºztam.
    a frissen telepà¼lt win7/64sp1-re előszà¶r a nod smart security (a jà¡tékos módja miatt a legtà¶bbnek là¡ttam az esélyt arra, hogy fog is menni az l2) kerà¼lt fel, a mà¡sodik a jà¡ték kliens volt. minden gond nélkà¼l ment, telepà¼lt, logoltam, jà¡tszottam. ezutà¡n jà¶tt a windows frissà­tés. mindegyik előtt rendszert mentettem, ha nem megy a jà¡ték, vissza bà­rjak à¡llni. :d
    frissà¼lt a .net, a c++ is, meg minden. később felraktam az à¶sszes szokà¡sos futó cuccomat is, ami előtte fent volt a gépen és là¡ss csodà¡t, még mindig megy. az egyetlen kivétel a comodo tűzfal. kà¡r, pedig nagyon szeretem. a nod tud jó và­rusà­rtót csinà¡lni, de azért tűzfalban sokà¡ig nem hasznà¡lnà¡m...
    aki szintén szà­v, az nézzen kà¶rà¼l a tűzfala tà¡jà¡n is, lehet megéri. ;)

    ja még annyi, hogy a frissà­tések utà¡n mà¡r csak az internet explorerrel volt hajlandó elindulni a jà¡ték. firefox és opera alatt is a login utà¡n homokóra (pà¶rà¶g a sà¡rga 4game izé és fà¶là¶tte a windows karikà¡ja, viccesen néz ki) és nem tà¶rténik semmi.
    java, flash, shockwave, air is felkerà¼lt. amiből volt 64 bites, az is. lehet ez is kà¶zrejà¡tszik. ie-vel viszont 32 bitessel és 64-el is megy. hm. mindegy, megy. mà¡r nem csesztetek semmit. :)
     
    Last edited by a moderator: Dec 15, 2011
  16. kisraven

    kisraven User

    Joined:
    13.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    helló emberek most tettem fel a jà¡tékot mindent àºgy csinà¡ltam ahogy kell elinditom a jà¡tékot bejà¶n a cucc meg hogy god téma aztà¡n a frost 0%-on van valamit ki ir oroszul, belép kattanà¡s és kilép valaki legyen szà­ves segà­tsen előre is kà¶szà¶nà¶m
     
  17. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    hali, a honlapon kell indà­tani a jà¡tékot.
     
  18. kisraven

    kisraven User

    Joined:
    13.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    honlapon egyszerà¼en nem indul el, rà¡ kattolok a play-re de semmi nem tà¶rténik egér mellet elkezd forogni a kis à¶rvény vagy miaz és utà¡nna semmi
     
  19. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    ugyan ez volt nekem is, csak a windows reinstall oldotta meg. de előszà¶r próbà¡lj végig minden lehetőséget ami à­rva van technical supportban, mert pl và­rusà­rtó probléma is lehet. à‰n 3 napig leveleztem az egyik adminnal, mire meguntam, hogy alap dolgokat kérdez, àºgyhogy winfos àºjrarak és azóta megy.
     
  20. kisraven

    kisraven User

    Joined:
    13.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    rà¡jà¶ttem a problémà¡ra : ) valaki akinek fut a jà¡ték tudna adni nekem nekem egy elérhetőséget pl msn-t ahol tud kà¼ldeni.
    ugyan is a hiba az hogy a frost mappà¡ban 1 fà¡jl van egy frost updater és là¡ttam egy képet ahol sokkal tà¶bb fà¡jl van szóval ha valaki elkà¼ldené a frost mappà¡jà¡t nagyon megkà¶szà¶nà¶nném