1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Magyar klánok a szerveren

Discussion in 'Archive 2.0' started by Ident, Dec 6, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    magyar, vagy klà¡nok amiben vannak magyarok:

    ------
    core
    ------​


    klà¡n név: fhatys
    web/fórum: http://
    toborzà¡s menete: nyitva, csak magyar
    egyéb infók: ts3 szerver, fejlődés biztosà­tà¡sa, segà­tségnyàºjtà¡s, ideà¡lis hely kialakà­tani a cp-det

    klà¡n név: vaevictis & vv
    web/fórum: http://l2vaevictis.forumotion.net/
    toborzà¡s menete: toborzà¡s nyitva
    egyéb infók: a legjobb nem top klà¡n :) / nemzetkà¶zi

    klà¡n név: revolution
    web/fórum: http://www.mpteam.hu/lineage2/forum/
    - lvl 8-as tisztà¡n magyar klà¡n, clanhal-lal, nem pvp orientà¡lt szemlélettel
    - tagfelvétel van (keresd ingame pm/mail: lerien, fridge, drakhon, lurtz, gaia karikat)
    - nincs kà¶telező ts
    egyéb infó a fent emlà­tett tagoktól szerezhető.

    klà¡n név: eternal
    web/fórum:
    toborzà¡s menete: megbeszélés és tudà¡s alapjà¡n
    egyéb infók:

    klà¡n név: atraexercitus
    web/fórum: http://atraexercitus.elementfx.com/
    toborzà¡s menete: a klà¡n weboldalà¡n, illetve ingame keressétek numidium-ot, agresszor-t vagy cronia-t.
    egyéb infók: minden infót megtalà¡ltok a weboldalon.

    klà¡n név: invisiblelegion
    web/fórum: fb-n tagfelvetel utan.
    toborzà¡s menete: àœzenet à­rà¡s miért szeretnél csatlakozni és tulajdonképpen mà¡s nincs.
    egyéb infók: bà¡rki csatlakozhat, egyetlen elvà¡rà¡s van lehetőségeidhez képest segà­ts a klà¡nnak és jà¡tékostà¡rsadnak.

    klà¡n név: nemesis
    web/fórum: ez nem publikus mindenki szà¡mà¡ra.
    toborzà¡s menete: keresd fel alfie-t, mitsuru-t ingame vagy bà¡rmelyik tagot. utà¡na jà¡tékban vagy tsen megbeszéljà¼k a dolgot.
    egyéb infók: ts hasznà¡lat szà¼kséges,nà¡lunk nem az emberek mennyisége a fontos, hanem a minősége. clan hallról sajnos lecsàºsztunk, majd pótoljuk.

    klà¡n név: rebirth
    web/fórum: jelenleg nincs
    toborzà¡s menete: elsősorban tapasztalt jà¡tékosokat keresà¼nk és inkà¡bb kisebb csoportokat (3-5), valamint akà¡r 1 partyra (7) való jà¡tékost. lényeg hogy tapasztalt legyen. tovà¡bbi informà¡ció pm zeroh, m1dn1ght, tomasi.
    egyéb infók: clan lvl7, clan skillekkel, ts-à¼nk van. allyban van a klà¡n a fhatyssal és az invisiblelegionnal.

    klà¡n név: shinto - seiken
    web/fórum: n/a
    toborzà¡s menete: meghà­và¡sos, zà¡rt

    klà¡n név: hungarian forces
    web/fórum: nincs, esetleg fb. ts hasznalata nem kotelezo de siege,mass pvp ,rb eseten ajanlott.
    toborzà¡s menete: irj in game : loool , torpszakall , thexenon.
    egyéb infók: aria server, aden ch, clan lvl 6, most kb 20an vagyunk a clanban, nincs kà¶telezően và¡lasztott kaszt
     
    Last edited by a moderator: Oct 9, 2012
  2. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    vaevictis hà¡ny szà¡zaléka magyar? meg a leader magyar?
     
  3. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    scubba-t kérdezd :)
     
  4. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
  5. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    ha spamnek szà¡mà­tana, majd à¡trakjà¡tok mà¡shova
    nà¡lunk csak pà¡r magyar van, aki az évek sorà¡n csapódott és sikerà¼lt megkedveltetnia magà¡t, mert hosszຠévek tapasztalata alapjà¡n a magyar jà¡tékosok kà¶zvetlenà¼l az oroszok és a brazilok utà¡n à¡llnak sok téren
    éppen ezért nincs semmi kivételezés / protekció az àºj tagoknak, ugyanolyan elbà¡nà¡sban részesà¼lnek, mint a kà¼lfà¶ldiek (esetleg jobban odafigyelek ha hisztiznek, a magyar nyelvnek nincs pà¡rja kà¡romkodà¡sban), kivétel a régi szà¶vetségeseknek / ellenfeleknek
    szà¡zalékban ha fontos, akkor kb 5% a 4-8 emberrel aki jà¶n + aki rejtőzkà¶dik és nem tudom róla, h magyar (volt ilyen)

    mindezek ellenére, ha à¶sszehoztok egy jó csapatot, akkor szà­vesen tà¡mogatlak titeket (fogalmam nincs ez miben nyilvnul meg meg mit is akarok ezzel, meg hogy egyà¡ltalà¡n jelent-e valamit, de jól néz ki leà­rva, meg én mindig is nagyon szerettem volna là¡tni egy erős magyar klà¡nt)

    amàºgy femilin meg a winterwolfosok nincsenek? egész nagy klà¡nt hoztak à¶ssze, és a vezetőség normà¡lis, és tà¶bb jobb priv szerveren ott voltak
     
  6. paSsion

    paSsion User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    eternal clan, régi szervezett banda, jelenleg 10 ember, de ha visszajà¶n mindenki 50-60 aktà­v ember! felvétel megegyezés és tudà¡s alapjà¡n!
     
  7. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    fem mà¡r sajna nem jà¡tszik, nincs rà¡ ideje, ayrri pedig még marad rpg-n, mert neki is kevés ideje van, de még majd meglà¡tja. a tà¶bbiek jà¶nnek a fhatysba (a ww ts-en vagyunk). esetleg ha rendeztà¼k a sorainkat és lecsitult az indulà¡s utà¡ni kà¡osz akkor valamiféle kà¶zà¶s tevékenységekről is jó lenne beszélgetni, hiszen vannak dolgok amik sokkal kà¶nnyebbek egyà¼tt, meg amàºgy is jà¡tszottunk mi mà¡r egyà¼tt sok tagotokkal rpg-n és nem volt szerintem semmi rossz benne, sőt. :) pontosan nem tudom még hà¡nyan leszà¼nk, a teszt szerverre volt akiknek nem sikerà¼lt feljutni, de à­gy is voltunk a klà¡nban 38-an, persze volt aki tà¶bb karival és volt aki nem is volt a klà¡nban. majd meglà¡tjuk mit tartogat szà¡munkra ez a szerver és a jà¶vő, kà­và¡nok előre is mindenkinek hibamentes, fps-sel teli questmobokkal tà¶mà¶tt indulà¡st mà¡ra :)

    @passion kià­rom az első hsz-be a ti klà¡notokat is.
     
  8. magefan

    magefan User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    idà¡ig bà­rtam meg nem szólalni :d, jó tudni hogy lesz magyar klà¡n a coren, én a hellfire klà¡nba fogok menni bocsika, de ha kell segà­tség ptben vagy mà¡sban, nyugodtan à­rjatok privit itt, vagy a jà¡tékban, még nem tudom mi lesz a nevem a jà¡tékban, de még van minimum fél órà¡m rà¡ hogy kitalà¡ljam :)
     
  9. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    sztem még tà¶bb mint 1 órà¡d is van rà¡, de ha hozzà¡vesszà¼k, hogy nem lesz egyszerű bejutni, akkor még tà¶bb is.
     
  10. Numidium

    Numidium User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    àœdv mindenkinek!

    klà¡n név: atraexercitus
    web/fórum: http://sgforum.hu/forum.php3?azonosito=atraexercitus (regisztrà¡lni kell!)
    toborzà¡s menete: egy rà¶vid bemutatkozà¡s utà¡n mà¡r bent is vagy!
    egyéb infók: régi à¶sszeszokott segà­tőkész tà¡rsasà¡g , jà¶het àºjonc, régi ismerős(nf) vagy à¶reg róka, itt otthonra talà¡l! :)
     
  11. Stukker14

    Stukker14 User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    hali!
    klà¡n név: invisiblelegion
    web/fórum: fb-n tagfelvetel utan.
    toborzà¡s menete: àœzenet à­rà¡s miért szeretnél csatlakozni és tulajdonképpen mà¡s nincs.
    egyéb infók: bà¡rki csatlakozhat, egyetlen elvà¡rà¡s van lehetőségeidhez képest segà­ts a klà¡nnak és jà¡tékostà¡rsadnak.
     
  12. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    fhatys - a szerveren az első magyar lvl 5-à¶s klà¡n :)
     
  13. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    grat, hozzà¡, hà¡nyan vagytok? van hely? :d
     
  14. Teqike

    Teqike User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    healert keresek cp-be, tovà¡bbi info pmbe
     
  15. Csipet

    Csipet User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    18
    Likes Received:
    1
    sziasztok, udvozlok mindenkit. egy gyartos torpit kezdtem, de eleg ritkan leszek, mert egy masik regi fajta szerveren nagyon jo kozossegbe vagyok. i gy nincs ertelme szerintem clanban lennem, de kivancsi vagyok ratok, mik a hirek, mert gondolom sok regi ismerosom idejon jatszani.
     
  16. Mitsuru

    Mitsuru User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    7
    Likes Received:
    0
    vagy nem. :)
     
  17. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    vagy de ;) december 9-én este 8 kà¶rà¼l amikor néztem, az à¡ltalam ismert magyar klà¡nok kà¶zà¼l mindenki csak lvl4 volt még akkor, még a vaevictis is, bà¡r utóbbi nemzetkà¶zi ;)
     
  18. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    a mai napon csatlakozott az allynkhoz az invisiblelegion.
     
  19. Mitsuru

    Mitsuru User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    7
    Likes Received:
    0
    klà¡n név: nemesis
    web/fórum: ez nem publikus mindenki szà¡mà¡ra. :)
    toborzà¡s menete: keresd fel alfie-t, mitsuru-t ingame vagy bà¡rmelyik tagot. utà¡na jà¡tékban vagy tsen megbeszéljà¼k a dolgot.
    egyéb infók: ts hasznà¡lat szà¼kséges,nà¡lunk nem az emberek mennyisége a fontos, hanem a minősége. clan hallról sajnos lecsàºsztunk, majd pótoljuk. :)
     
  20. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    egy kis frissà­tés

    magyaroknak tagfelvétel nincs nà¡lunk a main klà¡nba, kivételekkel:
    - ha régi klà¡ntag, ismerősà¶m és kedveltem
    - ha van műkà¶dő cpje és azzal jà¶nne
    - szà¼kség van rà¡ valamiért (pl wc)
    - à‰s szintben 70+, korban 20+, iqban tà¶bb, mint egy à¡tlagos szobai fikusz locsolà¡s utà¡n

    ha valamelyik pont nem teljesà¼l, felesleges keresni
    2. klà¡nba felvétel lehetséges, de inkà¡bb javaslom mindenkinek a tà¶bbi ténylegesen magyar klà¡nt
     
Thread Status:
Not open for further replies.