1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Magyar klánok a szerveren

Discussion in 'Archive 2.0' started by Ident, Dec 6, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0

    hali!
    core serveren vannak nà¡lunk a rebirth clanban. van sajà¡t ts-à¼nk is, ha gondolod megadom pmben és ott beszélhetsz velà¼k.
    mind2 karaktert viszik partyba bà¡r ez csak 85-től érvényes, de rouget 76tól viszik à­jjal partyzni, mà­g elf summonert dv-be aoe partyba. buff miatt 85-ig ne aggódj, 30-40k-ért lehet venni 85-à¶s buffot adenbe, goddardba, rune-be iss-ektől. igazà¡ból mà¡r 40től megéri abban tolni.
    ha jà¶ssz jà¡tszani pm tomasi, zeroh és beveszà¼nk academybe.
     
    Last edited by a moderator: Feb 25, 2012
  2. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    othel: 95ig gyenge, utà¡na mà¡r jó
    lethalozós partyba tűrhetűen fejlődik, de meg sem kà¶zelà­ti nukereket archereket

    wynn: szarimba szutyok, magasan legerősebb pve kari, főleg 90 felett
    instà¡kra, bossokra a legjobb

    csapatjà¡tékra tank, healer a legjobb, az mindig kell, és sokkal jobban meg is becsà¼lik őket

    akadémià¡ba mi is keresà¼nk tagokat, a jutalmazà¡st adenaban mérjà¼k
     
  3. Palee

    Palee User

    Joined:
    04.01.12
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    azért kicsit fà¡jó, hogy a core-on sok magyar klà¡n van, de a aria-n még magyarokból sincs sok, nemhogy aktà­v ;)
     
  4. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    và¡rható volt, core pà¡r hetes volt mikor ariat fellőtték. azt hitték akkora jà¡tékosbà¡zis lesz mint oroszoknà¡l, és sorra nyithatjà¡k a servereket.
    ebben kà¶zrejà¡tszik a nem létező weboldal is, ncsoftnak mérfà¶ldekkel jobb weboldala van, és még tà¶bb infot is kià­rnak oda. bà¡r az ottani serverek meg a botoktól van tele. magyarok 90%-a aki akarta elkezdte core-on majd megunta a 60%-a és most a maradék 30% jà¡tszik kb :d
     
  5. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    lehet, hogy rosszul tudom, de arian van egy hungarianforces vagy mifene klà¡n, és fórumot olvasgatva egész erősnek tűnik ottani viszonyokhoz képest
     
  6. Mephi

    Mephi User

    Joined:
    24.02.12
    Messages:
    24
    Likes Received:
    0
    ahogy à­gy là¡tom a core-os vizsonyokat, legalà¡bb 3 magyar, vagy majdnem full magyar klà¡n van a serveren. sokan biztos à¶rà¼lnének egy kà¶zà¶s ally-nak, vagy à¶sszeolvadni egy klà¡nnà¡. viszont a legnagyobb bà¶kkenő hogy egyikben pvp orientà¡lt emberek vannak, a mà¡sikban pedig pvm-re szakosodott emberek (a harmadikról nem tudok semmit). leginkà¡bb szerintem ott bukik a mutatvà¡ny, hogy nem igazà¡n (szerintem) tà¶rődà¼nk egymà¡ssal, nem nagyon érdekel bennà¼nket egymà¡s baja. hogyha meg lehetne szervezni azt, hogy a kisebbeket segà­tsà¼k, a nagyok pedig egyà¼tt partyzzanak egy elég erős, talà¡n blackarmy szintű klà¡n, vagy ally alakulhatna ki. viszont ehhez akarat, és segà­tőkészség kell. tudom hogy most nem erről van itt szó, de kivà¡ncsian và¡rom a véleményeket. (flame nélkà¼l :d )
     
  7. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    erős, nagy szintű klà¡nhoz tà¶bb hardcore gamer kell, nem elég a napi 3-5 óra jà¡ték. à‰s persze akik akarnak is à¡ldozni némi pénzt a jà¡tékra, minimum pa... de ezt mà¡r c1 óta tudni lehet, sőt mióta mmorpg-k vannak, azóta.
     
  8. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    utóbbi 3 héten én sem jà¡tszottam 3 órà¡nà¡l tà¶bbet...
    és kezdés óta 4 eurót fizettem be eddig
     
  9. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    persze, ingame is meg lehet venni a pa-t... de ne mond nekem hogy pa nélkà¼l jà¡tszottà¡l, ha meg igen akkor napi 10-12 órà¡t minimum kell de még tà¶bbet is...
     
  10. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    fő probléma itt az, hogy sem az ncwest sem az innova sem fektetett egy vasat sem a reklà¡mba. amà­g oroszorszà¡gban anno a tv-ben is reklà¡moztà¡k a jà¡tékot meg àºjsà¡gokba, meg google hà­rdetésben, meg kitudja hol addig európa tà¶bbi részén egyeltalà¡n semmit nem csinà¡ltak. még csak majd most kezdik el hallani az emberkék a meglévő jà¡tékosoktól, hogy van l2 off ingyen.

    nc valamivel tà¶bbet reklà¡mozott ugyan, de à¶sszeségében az is semmi.
    amà­g koreà¡ban a legmenőbb kpop csapatok reklà¡mozzà¡k az l2-t vagy jelennek meg a rendezvényein addig itt semmi sincsen.

    ha àºgy reklà¡moznà¡k az l2-t mint a wow-ot vagy swtor-t mà¡r nc-nél és innovà¡nà¡l is minimum 50-50 szerver lenne.

    anyagilag nagyon jó befektetés volt az nc-nek az f2p és szerintem azért az innova eu-nak is megvan a bevétele, szóval nem értem miért nem fordà­tanak komolyabb à¶sszeget a reklà¡mokra, egész biztos, hogy drasztikusan nà¶velhetnék a jà¡tékos bà¡zisukat mind a ketten.
     
  11. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    azért mert egy normà¡lis weboldalt sem akarnak à¶sszehozni.
    kevesen vannak, vagy szarnak az egészre. persze innova eu.
     
  12. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    szerintem mindkettő, itt a pénz beszedés a lényeg.
     
    Last edited by a moderator: Mar 9, 2012
  13. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    mondjuk az ncsoft az a cég aki tényleg magas szintű jà¡tékokat képes elkészà­teni, de viszont a marketinghez nem tàºl sokat ért a tà¶bbi mmo készà­tő céghez képest vagy egyeltalà¡n nem akar vele foglalkozni.

    csak azt nem értem ha szarnak az egészre akkor minek kellett megvennià¼k a jogokat. csak megosztottà¡k vele a jà¡tékos kà¶zà¶sséget rà¡adà¡sul, miattuk azok az európai jà¡tékosok akik nem akartà¡k ott hagyni a karaktereiket vagy nem szimpatizà¡ltak az innovà¡val most amerikà¡ban lokalizà¡lt szerveren kell, hogy jà¡tszanak. mà¡r csak ezért is kéne valamit akkor lerakni az asztalra vagy ha nem megy akkor mondjà¡k azt, hogy hiba volt az innova eu és adjà¡k à¡t a jogokat.

    kreatività¡ssal lehet olcsó és méretes reklà¡mot csinà¡lni. ekkora cégeknek mà¡r adott hozzà¡ minden. tovà¡bbà¡ befektetés nélkà¼l nincs haszon sem.
     
  14. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    isten ments hogy ncwest idejà¶jjà¶n a bothadsereggel :/ nem kell...
     
  15. ZAKEN

    ZAKEN User

    Joined:
    17.03.12
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
  16. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    buta vagyok, nem értem
    de szép csizma
     
  17. lopostok

    lopostok User

    Joined:
    25.03.12
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    hali!
    à‰rdeklődni szeretnék, hogy eu szerveren mi a helyzet (mennyien jà¡tszanak, botokkal mennyit foglalkoznak, s hgy mennyire haladnak az emberek)? bartz-on jà¡tszok de mà¡r kezd meghalni, kb jà¡tszik 2-3k ember, abból 1k bot... jà¡tékosok zà¶me még csak most éri el lvl 90et (top klà¡noknak van pà¡r 90+-os pt-ja kb ennyi). az is megfordult a fejemben, hogy à¡tjà¶và¶k ide, mivel là¡tom, hogy revolution is itt van l2cerberuson velà¼k jà¡tszottam :)
    és még annyi, hogy itt is ugyan olyan sebességű a fejlődés mint ncwestes szervereken, és az àºj updaték is ugyan olyan à¼temben jà¶nnek (pl harmony ami eléggé jelentős)?
     
    Last edited by a moderator: Mar 25, 2012
  18. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    1 héttel később volt harmony update itt. jà¡tékosok szà¡ma 1 hónapja picit megcsappant, de még à­gy is vannak bőven, 4k megvan csàºcsidőben tuti. party matchingben lehet partyt is talà¡lni 85 fà¶là¶tt. bot nem nagyon van.
    fejlődés... veszel pa-t akkor dupla xp-d van, mentor rendszer nem műkà¶dik, buffot tudsz venni iss-től adenban van mindig, 40-50k adena. top lvl 98 perpill, top klà¡nokban sok a 93-96 de azért vannak 85-90 kà¶zà¶tt is bőven.
     
  19. lopostok

    lopostok User

    Joined:
    25.03.12
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    nem műkà¶dik mentor system? o.o
     
  20. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    pa-val nem tudtà¡k/akartà¡k à¶sszeegyeztetni az xp boost részét, ezért inkà¡bb kivették. àllà­tólag legfontosabbak kà¶zà¶tt van hogy megoldjà¡k, de szerintem sosem fog műkà¶dni.
     
Thread Status:
Not open for further replies.