1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Magyar klánok a szerveren

Discussion in 'Archive 2.0' started by Ident, Dec 6, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    műkà¶dni fog, mert tàºl sokan sà­rnak miatta a fórumon csak hàºzzà¡k.
     
  2. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    nem értem miért nem tudjà¡k pl csà¶kkenteni, vagy kikapcsolni az xp bónuszt ha annyira az zavarja őket?
    bà¡r igazà¡ból én sehol se là¡ttam innova stafftól azt leà­rva, hogy az exp miatt nem rakjà¡k be.
     
  3. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    ezt csak józan paraszti ésszel kà¶vetkeztettem ki...
     
  4. lopostok

    lopostok User

    Joined:
    25.03.12
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    igazà¡ból ez a 2x-es xp 86ig mellékes szerintem, az immo/ requiem itemek 86on soakt segà­tenek + az attrik... de szerintem még mindig jobb ez mint ncwesten... ott mà¡r nem csak az xp-re fókuszà¡lnak, hanem pvp cuccokat is elkezdtek osztogatni pénzért cserébe...
     
  5. MrJenci

    MrJenci User

    Joined:
    27.05.12
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    cső

    klà¡nt keresnék, mindegy hogy magyar vagy nemzetkà¶zi ahol hasznos lehet egy dark avenger (hk, awakened akà¡rmi). tapasztalatom van de a god chapter ismeretlen szà¡momra, főleg off-mode low-rate privà¡t szervereken jà¡tszottam korà¡bban (elixir, dex network, rpg-club stb, legtà¶bb freya-ig jutott de persze nem minden műkà¶dà¶tt). mà¡r elkezdtem jà¡tszani de egyenlőre még munka miatt csak szórvà¡nyosan tudok lenni, viszont hosszຠtà¡vra tervezek, az official-t szà¡nom az utolsó l2 projektemnek, ha ez becsuk egyszer akkor részemről is ennyi. de az mà¡r egy mà¡sik tà¶rténet.
    (na na na? conan a barbà¡ros poén végén? menő mi? :d )

    ps.: jah, jà¡tékban is ez a nevem, legalà¡bbis core-on, arian simà¡n csak mistah, de lehet core szimpibb lesz.
     
  6. Neidr

    Neidr User

    Joined:
    28.12.11
    Messages:
    180
    Likes Received:
    12
    ariat felejtsd el, ariaban nincs mi szimpi legyen... foglalkozz csak core karaktereddel. hanyas szintu vagy amugy?
     
  7. Lerien

    Lerien User

    Joined:
    04.10.12
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    frissà­tés revolution:
    - lvl 8-as tisztà¡n magyar klà¡n, clanhal-lal, nem pvp orientà¡lt szemlélettel
    - tagfelvétel van (keresd ingame pm/mail: lerien, fridge, drakhon, lurtz, gaia karikat)
    - nincs kà¶telező ts
    egyéb infó a fent emlà­tett tagoktól szerezhető.
     
  8. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    up
    revolution
    még mindig szà­vesen fogadunk minden magyarul beszélő személyt.
    nem pvp orientà¡lt szemlélet = nincs warunk, nem is célunk, de megvédjà¼k magunkat, ha megcsapnak. :d
    ts nem kà¶telező, de van sajà¡t, klà¡n ts.
     
Thread Status:
Not open for further replies.