1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Nowy

Discussion in 'Archive 2.0' started by Seven, Sep 1, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Seven

    Seven User

    Joined:
    01.09.12
    Messages:
    31
    Likes Received:
    51
    witam,

    jestem nowym graczem, ktory "pochodzi" z naia, ncsoft. mam juz dosc tego calego gowna na tam tym servie. pelno botow plus, i co najgorsze, pelno skryp userow, ktorzy nie dosc, ze maja przewage nad toba dzieki ich "autmoatowi" to jeszcze laguja innych graczy. nie wspomne nawet o siegiach na ktorych nie mozna sie ruszyc.

    dlatego poszukuje nowego servera. i chcialem sie was zapytac jak wyglada sprawa tutaj?

    czy sa boty? czy istnieja tutaj takie programy jak zranger, czy tez podobne, ktore nie dosc, ze maja w sobie radar to oczywiscie pelno skryptow. rowniez interesuje mnie sprawa samego podejscia innowy. czy jest mozliwosc zdonatowania na jakies wepony +15, jakies custom power shirty czy tez inne itemy ktore daja ci ++++ do statow. czy serwery chodza w porzadku, czy sa bugi, lagi nie z tej ziemi itp.

    no i na koniec ogolne pytanie :d jak sie gra? i czy warto zaczynac tutaj od nowa, czy tez lepiej dac sobie spokoj. bo jezeli ktos by mnie o to samo zapytal odnosnie ncsoftu, odradzilbym w 100%.
     
  2. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    1) boty na tym serwerze możesz policzyć na placach 1 lub 2 rąk, podczas gdy na ncsoft wiesz sam jak jest.

    2) frost skutecznie blokuje znaczną większość programów na pvp, wyjątkiem jest 1 party ruskich summonerów grające w klanie hi, gdyż mają dostęp do z rangera z cadmusa klanu roa. możesz mi wierzyć lub nie, od początku jak tu gram na pvp aktywnie tylko to 1 party używało programów do tej pory.

    3) innova nigdy nie wprowadzała boost itemów typu "pay2win" jak właśnie te bronie +15, koszulki i inne. masz za to pa, które jako taki rodzaj "abonamentu" pozwala mieć xp/sp x 2 i odpalić dual boxa. ale boostowanie expa jest o niebo lepsze niż koszulki dające +3 do wszystkich statów, bronie +15 etc.

    4) obsługa inovy? bywało różnie. czasem się spisywali, czasem dawali dupy, jak np z wporwadzaniem mentora, który wchodzi 4 września dopiero od startu serwera. nie bedę tu defenderem za wszelką cenę, ale ogólnie na tickety pisane do supportu odpisują i coś tam robią. boty jak widzisz trudno odpalić, a jak już to dość szybko dostają bana.

    5) wg mnie oczywyiście że tak. ze względu na pierwsze 3 punkty wybrałem inove już 3 lata zaczynając grać na ruskich serwerach. po otwarciu core przeszliśmy naszym cp tutaj. mentora masz niedługo, szybko da się więc lvl podgonić i na pewno znajdziesz jakiś klan z akademią, a potem ludźmi 85-90 do jakieś wspólnej gry.

    spróbuj, oceń sam.
     
  3. Anthares

    Anthares User

    Joined:
    03.05.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    3
    jeśli pytasz o to jak się gra na naszym serwerze, to muszę powiedziec że nie jest żle
    -botów jest kilka, ale nie więcej niż 8
    -bugów jest bardzo malo, ale o to nie można oskarżać innovy, tylko nckorea, którzy przysyłają fixy co czasami zajmuje im sporo czasu
    -lagi, to jeden z największych problemów, czasami są, czasami nie ma ;) najgorzej jest na siege kiedy zbierze się sporo ludzi w jednym miejscu, ale ogólnie da się grać
    -innova nie sprzedaje za pieniądze żadnych rzeczy takich jak bronie +15 albo shirtów z wyjebanymi statami (elemental shirty to największy fail na ncwest)
    -osobiście nie spotkałem się z żadnymi userami programów pvp, ale być może alarion ma racje
     
  4. Seven

    Seven User

    Joined:
    01.09.12
    Messages:
    31
    Likes Received:
    51
    dzieki serdeczne ze odpowiedz :d zwlaszcza tak dokladna. po takich referencjach na pewno zrobie postac i zobaczymy co z tego wyjdzie ;), bo jedyna rzecz jaka mnie martwi po pierwszych kilku godzinach na servie to dosc mala liczba graczy. ale mam nadzieje, ze jest wystarczajaca do dobrego pvp ;)
     
  5. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    graczy nie jest mało. to wszystko z powodu tego super pomysłu zwanego instancja. zamiast grindu lepiej zrobić wszystkie instance (kartia,spezion,istina,epic spezion, kartia solo itp) niż siedzieć na jakimś spocie jak to było kiedys. zreszta aby zrobic wszystkie insty to i tak pare godzin zajmuje.

    a pvp na pewno znajdziesz chociażby na ceremony of chaos:d
     
  6. Anthares

    Anthares User

    Joined:
    03.05.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    3
    mała liczba graczy? dobij level 95, znajdź dobry klan ze sporą ilością warów i wtedy spróbuj to powiedziec ;)
    na low levelu nikt raczej pvp nie chce, każdy chce wbić szybko przynajmniej 85 i dowiedzieć się jak się gra taką postacią.
    moja rada? nie dołączaj do żadnego klanu zanim nie wbijesz 95. wary po prostu nie dadzą ci żyć i gra może się szybko znudzić, bo 85 nie ma zbyt wielkich szans z 95 :d
     
Thread Status:
Not open for further replies.