1. Discord Support team Facebook l2central.info

OFICJALNA POLSKA WERSJA LINEAGE 2

Discussion in 'Archive 2.0' started by Kamelia, Nov 28, 2012.

  1. Kamelia

    Kamelia User

    Joined:
    26.11.12
    Messages:
    11
    Likes Received:
    1
    witam wszystkich! mam na imię kamelia i jestem community-managerem oficjalnej polskiej wersji lineage 2, która ukaże się już niebawem! i mam dla was pierwszą wiadomość!
    w oczekiwaniu na otwarcie naszego przyszłego serwera, chcielibyśmy zaanonsować nowy konkurs! wejdź na stronę - http://lineage2.eu/pl . masz unikatową możliwość wpłynąć na grę, wybierając jeden z trzech projektów płaszczy. ten, który dostanie najwięcej głosów pojawi się w grze! głosowanie potrwa do 16 grudnia 2012 roku. wyniki zostaną ogłoszone pod koniec grudnia. czekamy na twój głos!
     
  2. DuelistMaster

    DuelistMaster User

    Joined:
    25.09.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    witam !
    czy w tej polskiej wersji zajdą jakieś zmiany typu
    -przestawienie servera bardziej w kierunku pvp ? bo nie ukrywajmy że na serv core nie błyszczy w tym kierunku za bardzo. sens uczestniczenia w pvp to +97 lvl i w maire zrobiona postać (itemy) a co do itemów to ceny na servie nie są zbyt zbalansowane,uzbieranie itemów ponad przeciętnych lecz też nie najlpszych to kwoty w bilionach i to grubych bilionach ; - ) a przy tych dropach które są i miejscach zarobku trzeba grać z 2-3 lata lub skracam do 1.5 roku jeśli ktoś ma czas na gre po 10-14 h dziennie... więc moje pytanie ; czy grupa zajmująca sie polskim server będzie kombinować coś w celu ulepszenia ogólnej rozgrywki ?
     
  3. Kamelia

    Kamelia User

    Joined:
    26.11.12
    Messages:
    11
    Likes Received:
    1
    witam ponownie! w związku z pytaniem, mogę tylko odpowiedzieć, że jesteśmy wydawcami gry, a nie twórcami. te zmiany, o których p. mówi zależą nie od nas (mam na myśli mechanikę gry). jedyną rzeczą którą możemy zrobić jest zbieranie opinii, które zostaną później wysłane do twórców. ze swojej strony możemy obiecać, że postaramy się zapewnić jak najwięcej rozrywki, w tym mnóstwo eventów, kiedy serwer ruszy.
     
  4. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    wtf ?
    serio ?
    pvp ci brak?!
    walnąłes jak dzik w sosne...
    codziennie mam pvp - i nie pisz że level ejst rpoblemem bo widze party low level 90-95 naparzające sie na soa bądź na wyspie kamaloli.
    po prostu jestes małym przestraszonym noobkiem który lata w badziewnym klanie i jest zbyt zlękniony żeby wary powypowiadać lub pooddawać.
    ta gra daje nam ogromne możliwości do pvp. jezeli nie masz klanu a chcesz pvp to idziesz i gangujesz oflagowanych - bądź lecisz na ceremony.
    gram tu prawie rok - mam całkiem niezły sprzęt bez spędzenia jakiejś masakrycznej ilości czasu przy grze.
    więc możesz sobie włożyć swoje bajki w ... zadek.
    chcesz samo pvp idz do league of legends albo dota ...

    skąd tacy ludzie się biora ...
     
  5. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    nie wiem czy wiesz fenris ale kazdy poziom roznicy ma ogromne znaczenie w lineage. zwykle na soa jak bija sie ludzie w twilight to przychodzi jakiś pro 99 lvl i rozwala obie strony sam...

    tak samo ceremony, wystarczy zobaczyc czy ktos ma r99 i juz wiadomo że lepiej zrobić alt + tab i poogladac sobie strony w necie.
     
  6. Nyana

    Nyana User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    169
    Likes Received:
    0
    taaa odezwał się specjalista z klanu partyrecall xd
     
  7. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    to uber dziwne bo ja nie będąc jakims super pro na moim daggerze rozwalam ludzi 95+ mając level 92... poza tym na ceremony nie widać kto jaki ma sprzęt !


    nie mam pojęcia kim jesteś - ale znając życie jesteś z jakiegoś cygańskiego klanu co to nawet pvp nei uświadcza ...

    ps jeżeli jesteś z ooc to przyganiał kocioł garnkowi bejbe
     
  8. Carnival

    Carnival User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    26
    Likes Received:
    1
    na tym nowym servie będzie revolutionary road dostępny od początku?
     
  9. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    tak, będzie.

    tylko bez flame'u w tym temacie - nyana

    @fenris - widać zbroje jaką dany gracz nosi.
     
  10. kissmedeadly

    kissmedeadly User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    51
    Likes Received:
    0
    witam was rodacy mam jedno zasadnicze pytanie :d

    czy znana jest już przybliżona data startu serwera / bety polskiego klienta ?
     
  11. !Arczi!

    !Arczi! User

    Joined:
    07.12.12
    Messages:
    12
    Likes Received:
    1
    mam takie pytanie.. czy jest planowana jakaś większa reklama do naszych rodaków, którzy jeszcze z l2 się nie zetkneli?? polskie community jest naprawdę duże chyba największe pomijając rosjan i jeśli jeszcze do tego dodać graczy, którzy mieliby mieć styczność z grą pierwszy raz ze względu na to spolszczenie co jest sporym wydarzeniem to 1 server to będzie mało.
     
  12. DuelistMaster

    DuelistMaster User

    Joined:
    25.09.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    mój post w kosz,a gimba posty wiszą tu dalej oo (solidarne postepowanie moda na forum) taka mała ironia....
     
  13. Kall

    Kall User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,019
    Likes Received:
    1
    pierwszy kwartał 2013 roku (czyli między styczniem a marcem)
     
  14. Kamelia

    Kamelia User

    Joined:
    26.11.12
    Messages:
    11
    Likes Received:
    1
    witam, oczywiście reklama jest planowana, są już pewne kroki w tym kierunku - na przykład informacja pojawia się na wszystkich większych portalach internetowych dla graczy i td. a co do serwera, to jeżeli 1 sewer nie pomieści wszystkich chętnych, otworzymy drugi;-)
     
  15. !Arczi!

    !Arczi! User

    Joined:
    07.12.12
    Messages:
    12
    Likes Received:
    1
    miło to słyszać :)
     
  16. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    wiem ze to może być jak gwiazdka z nieba - ale fajna reklama w tv albo jakis event na fejsie tez dało by rade :d

    coż tak to jest nei znać umiaru pomiędzy obrażaniem a konstruktywną krytyką ... ehhh te moje gimnazjum to widać dobre jest skoro znam takie słowa jak " konstruktywny"
     
    orkrejj likes this.
  17. DuelistMaster

    DuelistMaster User

    Joined:
    25.09.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    no tak tak,przestań sie już mazać....
    niech koledzy z forum otrą twe łzy i wracaj z forum do gry...
    cya ! bo szkoda mojego czasu...;)
     
  18. Rragnar

    Rragnar User

    Joined:
    24.08.12
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    miałem się nie wypowiadać w tym temacie ale jak czytm tego posta to wręcz nie mogę się powstrzymać ... xd

    fenris - drogi konstruktywny gimnazjalisto jak już razzly napisał na ceremony widać kto jaki ma set nawet to jak ktoś zakłada draco by ściemniać że biega w erternalu i go nie ruszać hehe (bo i takich już widziałem) - dziwne że będąc tak pr0 i chodząc na ceremony o tym nie wiedzialeś ... qq
    druga rzecz nie wiesz że mając 2 lvl mniej zadajesz mniejszy dmg ? ;) 4 lvl mniej zadajesz jeszcze mniejszy..

    nie mam nic do ciebie ale przeczytałem kilka twoich spamów i ma dość.

    duelistmaster - co do twojego pvp - tu się zgodze z jednym z fenrisem, pvp masz gdziekolwiek, a jeśli ci go brakuje co za problem poszukać ? na tym l2 polega zmierza tylko i wyłącznie do pvp choć wpierw polecam się wykoksać wyenchantować skile, zrobić set na + może jakieś dye, epicki (ewentualnie bizu z ceremony) a pozniej lać się do woli :> choć jak pisze na swoim lvlu zawsze pvp da się znalezć (ja sam narazie jestem w low clanie bez warow) ale pvp jakoś ciągle nabijam i to jeszcze w tw... trolololo

    btw. "konstruktywne" flame nie jest złe razzly ;)

    jak widzę niektóre wypowiedzi mijające się z prawdą (typu. chodzę na ceremony i tam setów nie widać) to aż się boję nowego servera pl ale zwłaszcza forum i spamu.., już i tak uprościli grę, mowa o sub q i nobless q wlączając w to q na profe.., kiedyś się trzeba było namęczyć i miało się z tego satysfakcje a teraz mieć noblesa to nic.., no ale biznes to biznes więcej kerbirów na serverze do zdzierania kasy a dla nas do ubijania będzie..
     
  19. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    ***..t mój błąd bo sety widać - widać pokićkało m isię że player 1 to dla kogoś innego player 3 :)
    a co do mniejszego lewela ... nie raz widziałem low level daggera/tyra/issa wygrywających ceremony dzięki power book i ogarnięciu :)
     
  20. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    witam,

    bardzo prosze wrócić do głównego wątku którym jest oficjalna polska wersja lineage 2. kolejne posty nie na temat będą usuwane.

    pozdrawiam