1. Discord Support team Facebook l2central.info

OFICJALNA POLSKA WERSJA LINEAGE 2

Discussion in 'Archive 2.0' started by Kamelia, Nov 28, 2012.

  1. Rragnar

    Rragnar User

    Joined:
    24.08.12
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    bardzo proszę mam w sumie jedno zasadnicze pytanie do kamelia, mianowicie:

    czy ceny pa będą takie same jak tu czy bardziej na poslkie portfele ? - to już nie zależy od ncsoftu jako producenta gry tylko od firmy która otwiera server jak wiemy;) chodzą różne ploty a wole się dwiedzieć tegu tu.

    dobrze byłoby aby żadnego transferu nie było na nowy server pod każdym względem - nowy server, nowy start, tak by było najlepiej według mnie.

    pozdrawiam.
     
    Last edited by a moderator: Dec 18, 2012
  2. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    nie ma transferu na nowy serwer ... i tak ponoc ceny mają być w zł...
     
  3. B3lial

    B3lial User

    Joined:
    03.03.12
    Messages:
    134
    Likes Received:
    25
    https://www.facebook.com/lineage2pl

     
  4. Vilge

    Vilge User

    Joined:
    21.06.12
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    taniej , czyli tak samo jak na core.
     
  5. Poldek

    Poldek User

    Joined:
    23.12.12
    Messages:
    15
    Likes Received:
    1
    gra na serwerze będzie możliwa tylko w polskiej wersji językowej? czy będzie można wybierać opcjonalnie między językiem angielskim i polskim?
     
  6. !Arczi!

    !Arczi! User

    Joined:
    07.12.12
    Messages:
    12
    Likes Received:
    1
    tylko w pl dlamnie to oczywiste ;)
     
  7. Yarun

    Yarun User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    56
    Likes Received:
    0
    jako gracz z core mam pewne wątpliwości co do tego serwera. rozumiem że gracze z ncwest będa mieli lepsze pingi i chyba to głównie oni zagoszczą na tym serwerze. moim zdaniem naprawdę mały procent graczy z core przeniesie się na nowy polski serwer ponieważ mało kto chce zaczynać od nowa. core na chwile obecną jest w sporej liczbie polskie, oraz powiem szczerze że fajne jest wymieszanie kultur. dobrym motywem było by tylko przetłumaczenie klienta na polski i pozostanie przy core.

    pisanie że otworzycie nawet dwa serwery jeśli tylko będzie wystarczająco graczy jest jakimś absurdem. czy nie widzieliście co się stało na innovie? bo aż nie wierze co czytam ... pootwieracie wszystkie te serwery a potem będzie płacz i lament i na koniec jeden wielki merge. tak samo jak to było z aria ... powodzenia !
     
  8. !Arczi!

    !Arczi! User

    Joined:
    07.12.12
    Messages:
    12
    Likes Received:
    1
    o liczbę graczy się nie bój ;p pl server ma przyciągnać nie tylko community z ncwestu czy privów ale też graczy nie związanych z l2 wcześniej ;) i daj boże żeby wam core i itemy na nim przetrwały ale nie piszcie bzdur, że lokalizowanie servera w naszym kraju specjalnie dla naszego community, której jest jednym z największym w europie jak nie największym nielicząc ru jest bez sensu.. bo to bzdura! fakt mogło to mnieć miejsce wcześniej gdzie jak inni mówią l2 przeżywało swój rozkwit ale jest jak jest i dobrze bo jak mówią lepiej pózniej niż wcale.
     
  9. Yarun

    Yarun User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    56
    Likes Received:
    0
    dokładnie i boję się właśnie o to nasze największe community które już gra na core i z tego co się pytam to nikt nie wybiera się na nowy serwer ;)

    a ludzie z privów to już przypadkiem nie zostali przyciągnięci ? jaka jest różnica między core a plserwem oprócz tego że będzie po polsku? wiesz dlaczego spora część ludzi ciągle gra na privach ? bo nie lubi "nowego l2" ...

    oczywiście mam nadzieje że ten serwer wypali i będzie ciągle pełen ludzi ! ja na pewno tam zaloguje tylko po to żeby zarezerwować sobie nicki a nóż jednak wszyscy się przeniosą :)

    także powodzenia i pozdrawiam !
     
  10. !Arczi!

    !Arczi! User

    Joined:
    07.12.12
    Messages:
    12
    Likes Received:
    1
    ja jak i moi znajomi od wielu lat związani z l2 jeszcze od c4 nie gramy już od przynajmniej roku w tą grę.. nie przyciągnął nas ani core, ani rpg, a jednak ten server wydał się na tyle ciekawy, że bardzo podobne iż na nim zagramy. ba wiele starych kontaktów mi się na gg odezwało czy na forum związany z l2 z myślą o tym servie więc nie uogólniajmy. mówisz z core nikt nie idzie no i fajnie niech wam online nie spadnie bo ten server nie będzie potrzebował ludzi z core ;) tylko, że na innym forum ludzie pisali, że na ten clan nikt z ncwestu nie przejdzie tym bardziej żaden klan jak już to może ktoś z core po czym dwa dni pózniej największy w tej chwili i najbardziej liczący się pl klan z ncwestu się zadeklarował więc nie wróżmy tylko poczakajmy i się sami przekonamy ;)
    aha jeszcze czym się różni.. a no tym, że nie tyle spolszczeniem co niemożliwością gry w innym języku niż pl co na starcie robi nam 100% pl community. następnie pl support gdzie wszystkie problemy itp. załatwiasz w języku pl, jakimiś pl akcentami jak chociażby pelerynki dla nas, newsami, opisem eventów, stroną fb i innymi rzeczami, które będą skierowane tylko do nas i w naszym ojczystym języku.. myślę, że jeszcze coś by się znalazło, a wiele się okaże gdy server ruszy bo póki co daty jeszcze dokładnej brak.
     
    Last edited by a moderator: Dec 27, 2012
  11. Anima198788

    Anima198788 User

    Joined:
    26.11.12
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    uwazam,iz serwer pl bedzie liczniejszy.zobaczycie,zatem ze wieksza czesc rodakow przejdzie na serwer pl.core straci procent graczy,a to bedzie grozilo wymarciu,bo to wlasnie my jestesmy najliczniejsi na serwerze.serwery beda umieszczone u nas,wobec tego pingi beda zdecydowanie mniejsze.jesli chodzi o core i lagi przy wiekszych zadymach=nieporozumienie.ludzie zejda sie z privow,czesc z core i ncwest.reasumujac!serwer pl bedzie mial wiekszy online i zdecydowanie wiekszy komfort gry-mniejsze pingi.jesli mysli ktos,zatem ze wszyscy zostana na core....jest w wielkim bledzie.innova mocno ucierpi i odczuje spadek online.teraz online nie jest za wesoly (taka jest prawda).sami sie przekonacie o tym,lecz ciezko sie z tym pogodzic.kiedy ujrza swiatlo dzienne "pozostale serwery narodowosciowe"-mowa o tych co zostali na core....przejda na wlasne serwery.core stanie sie malym privem z czasem.trudne do zaakceptowania,tymczasem trzeba sie z tymi liczyc.peace!
     
  12. theormore

    theormore User

    Joined:
    04.01.13
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    czy udostępnicie klienta do pobrania kilka dni przed premierą? pobieranie na wolniejszych łączach trochę zajmuje, a chciałbym zacząć z razem z kolegami którzy będą od otwarcia.
     
  13. Iskra

    Iskra User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    21
    Likes Received:
    0
    nie wszyscy, nadal bardzo duża osób szuka serwera interlude lub h5 (i gra), bo dla nich god zmienia aż za nadto. do tego dochodzi już od razu niechęć, a bo już nie będzie umiał grać swoją klasą ulubioną, lub że god = star warsy. tacy graczy od razu wrócą do starszych kronik. szkoda że większość ludzi dobrze grających ma takie podejście.

    na starcie powinno wypalić i online będzie tak na początku z 2-3k ludzi to będzie dobrze, ale to tylko moje przypuszczenia i jest spooro czasu do startu.

    miejmy nadzieje że będzie bez problemu możliwość grania na angielskiej wersji klienta
     
  14. BugHunter

    BugHunter User

    Joined:
    30.10.12
    Messages:
    36
    Likes Received:
    0
    pewne jest że na nowy polski serwer przyjdzie kilka 2-3-4k ludzi. większość starszych graczy woli serwery jak rpg i starsze kroniki, dla nich god to nuda, brak katakumb, spoila/krafta, kosmiczna ilosc xp w porownaniu do np h5, codzienne nudne instancje przez co przed 99 jest malo pvp , 8 klas postaci i zmiany w postaciach (healer w heavy, beznadziejny tank etc..), nudna olimpiada, brak walki o epiki jak za dawnych czasow etc..

    na serwerze penwie pojawia sie nastepujacy gracze:
    - ludzi z core chcacy tam przyrobic adenki
    - zarobkowicze - allegrowicze
    - ludzie szybko farmiacy i szybko quitujący jak bylo na core
    - ludzi z nc znudzeni botami i beznadziejnym systemem donate za epika ;)
    - ludzie z upadajacych privow
    - zupełnie nowi gracze nie związani nigdy wczesniej z l2

    jedyne czego jestem pewien to ze jakby wstal serwer h5 lub jakiejs wczesniejszej kroniki to byloby ludzi na 2-3 serwery. bo god jest typową kronika zadotuj - poexpisz, zadotuj - kupisz co chcesz. kiedys kasa byla z dropa/spoila/crafta/ancient adeny/manora/matsow/etc... obecnie donate l2store zapewnia szybka kaske.
     
    Last edited by a moderator: Jan 5, 2013
  15. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    tak god jest nudny jednak zmienić się to ma w nastepnej kronice (oby). ale o co ci chodzi z tym donate l2store a adena w grze to nie wiem. nie widze tam żadnych rzeczy które miałaby jakiś poważny wpływ na rynek czy itemy w grze.

    co do zarabiania adeny to bez dotacji mozna spokojnie zarobic. im wyzszy poziom tym wieksza szansa na dobry i cenny drop. a najlepszy jest kiedy sie robi instancje typu istina/octavis w 2 cp ;]
     
  16. BugHunter

    BugHunter User

    Joined:
    30.10.12
    Messages:
    36
    Likes Received:
    0
    co do zmian nie beda one az tak wielkie zreszta do tego czasu większość ludzi wbije 99 oraz zrobi sety, epiki itd. zmiany na plus to brak nowych instancji ktore popsuly ta gre - kazdy debil moze miec epika co jest glupotą!. nowe bronie po upgrade praktycznie dają przeogromne bonusy oby ich nigdy nikt nie zobaczyl tak jak broni tauti ;). na + także powrot 34 klas no i wiecej hero - teoretycznie bedzie ciezej feedowac 34 klasy niz obecnie 8 no chyba ze w top klanach u nas nakaza kto co ma wybrac aby "niektorym" sie wygodniej gralo. powrot do krafta i spoila tez super ale i tak pewnei beda to obciete wersje dawnych profesji.

    a co do donate za adene juz ci wyjasniam - ktos to ma kase wystarczy ze sprzeda runki/ 7days runki na aukcjach i juz ma kaske w pare minut, osoba bez waluty euro na koncie musi meczyc instancje typu istina/oktawis i jeszcze dzielic sie na 2 pt lub czasem trafia sie scammer. ja mam to szczescie ze robie to na 1 pt inaczej sie nie oplaca. pamietaj takze ze itemy wypadajace z instancji muis ktos kupic na rynku inaczej nie bedziesz miec kasy, a na donate z l2store zawsze sa chetni na runki, nevity, i inne premki.

    imo gra powinna przejsc na system patchow (koreancje tak maja) jak wow i wtedy graloby sie znacznie lepiej bo bylby np cotygodniowy update a tak czekamy na cos 0,5 roku aby sie wtedy dowiedziec ze znowu za kolejne 0.5 roku poprawia to co spieprzyli obecnie.
     
    Last edited by a moderator: Jan 5, 2013
  17. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    raczej beda spore zmiany z tego co czytałem na terrawiki. i w koncu maja zmodyfikować skile daggerów @.@ .

    a co do donate: zobacz ile kosztuje runa 7 days a ile 1 hour. z tego nie da się zbić takich kokosów jak sobie uważasz. poza tym, to chyba dobrze że w obiegu są takie przedmioty bo ktoś kto nie życzy sobie wydawać pieniędzy na gre może również nabyć takie pierdołki.

    co do patchów masz racje, byłoby niebo lepiej ale raczej nikłe szanse na to bo us l2 ma identyczną sytuacje.
     
  18. theormore

    theormore User

    Joined:
    04.01.13
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    polscy community manager'owie już od kilku dni nie logują się. czyżby olali sprawę?
     
  19. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    witaj theomore,

    to że się nie logują nie oznacza że olali sprawe. są po prostu zajęci ostatnimi przygotowaniami serwera. poza tym często widze wpisy na facebooku.

    serwer na pewno ruszy, nie macie się co martwić :)
     
  20. Rragnar

    Rragnar User

    Joined:
    24.08.12
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    zgadzam się prawie że w całości z bughunter - to że będzie powrót do 34 klas to i tak będzie tylko imitacja.., czytałem jakie skile mi wrócą z phoenixknighta.., nawet sacryfice nie będzie już działał tak jak kiedyś.., a co za tym idzie na oly bezużyteczny..

    god - to już nie jest to samo - stare dobre l2.., a tankiem gram 6 lat i znam swoja postać doskonale ale to co zrobił z nią god to padaka.., lecz coz robić :p
     
    Last edited by a moderator: Jan 10, 2013