1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Sziasztok! Szervert keresek :)

Discussion in 'Archive 2.0' started by Astair, Mar 18, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Astair

    Astair User

    Joined:
    18.03.13
    Messages:
    8
    Likes Received:
    0
    hali!

    à‰pp most kezdtem el letà¶lteni és arra lennék kà­và¡ncsi hogy van-e olyan szerver ami nem annyira zsàºfolt, kevesen jà¡tszanak rajta, és ha van akkor melyik az? :)

    valamint mivel a ncwest szerverekről jà¶và¶k kà­và¡ncsi vagyok miben kà¼là¶nbà¶zik itt a jà¡ték?
    sokat jà¡tszanak partyban az emberek vagy itt is mindenki solozik?
    az előző szerveren 85 előtt szinte nem volt party, utà¡na meg csak az volt semmi mà¡s.
     
    Last edited by a moderator: Mar 18, 2013
  2. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    itt csak 1 szerver van: core. legtà¶bben kezdetek óta jà¡tszanak. sok a 99-es kari. botokat nem igazà¡n talà¡lsz itt, ha van azokat is ritkà¡n là¡thatod. a szerver nem hinném, hogy nagyon zsàºfolt lenne. sosem volt az, bizonyos helyek az talà¡n, de főleg nagy szinten. 95+ vagy 97+ helyek. 85 előtt főleg raid bossokra van party, mivel tà¶bb szintet is léphetsz 1-1 bossnà¡l, egy jó hullà¡mot kifogva 1-85(86) akà¡r 1 nap alatt is meglehet. persze ehhez kell a mentor és a evolution road. ha nem raidezel, akkor solo, de az is rettentően gyorsan megy mentorral. 85 fà¶là¶tt mà¡r inkà¡bb partys a dolog, de van egy-két solo kà¼ldetés is, nem à¡rt őket megcsinà¡lni. igazà¡ból 90-ig nagyon gyorsan fel lehet fejlődni, ha rendszeresen jà¡tszol a 95 sem akadà¡ly. 96+-tól kezd igazà¡n lassulni. ha van ismerős vagy valami, akkor lazà¡n lehet hàºzni egy 86-os karit 2-3 nap alatt, én is csinà¡ltam magamnak és ismerősnek. az àºj krónika utà¡n (lindvior) kicsit majd và¡ltozni fog a dolog, hiszen lesz tà¶bb solo vagy kisebb partys hely, illetve và¡ltoznak a kisebb szintű helyek, nyilvà¡n a gyors fejlődés érdekében, hiszen 85 előtt mà¡r nem szà¡mà­tanak a dolgok. amennyiben gyorsan akarsz fejlődni mindenképpen érdemes pa-ot (premium account) venni. 2x annyi xp-t kapsz, ahhoz még hozzà¡megy a mentor, szóval a fejlődés nagyon gyors lesz. ha komolyabban akarsz jà¡tszani akkor a pa elengedhetetlen, de nem feltétel. ha van időd akkor nem kà¶telező kà¶lteni a jà¡tékra.
     
  3. Astair

    Astair User

    Joined:
    18.03.13
    Messages:
    8
    Likes Received:
    0
    igen időm az van, kà¶szà¶nà¶m szépen :)
    igazà¡ból az a baj hogy kamael yul- archert akarok csinà¡lni de az meg csak dual-classban megoldható, merthogy hà­met akarok :)
    szeretném még a lindvior update előtt eljuttatni 85 ig és onnantól mà¡r nyugodtan elfejlődgetek random partikkal kartià¡n és egyéb helyeken. nem igazà¡n versengeni akarok csak fellépni és jólérezni magam naponta pà¡r órà¡t :)
     
  4. dmxpowa

    dmxpowa User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    322
    Likes Received:
    189
    ha esetleg botozni szeretnel abban is tudunk segiteni
     
  5. Astair

    Astair User

    Joined:
    18.03.13
    Messages:
    8
    Likes Received:
    0
    kà¶szi azt inkà¡bb kihagyom :)
    kedves néven megtalà¡ltok ha akartok.
     
  6. dmxpowa

    dmxpowa User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    322
    Likes Received:
    189
    ha csaj vagy adj feszbukot
     
  7. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    lindvior előtt bőven megleszel 85 pa nélkà¼l és napi pà¡r óra jà¡tékkal is, ha tudod, hogy hol kell fejlődni egyes szinteken.
     
  8. Astair

    Astair User

    Joined:
    18.03.13
    Messages:
    8
    Likes Received:
    0
    kà¶szi a segà­tséget.
    a lindvior érkezéséről gondolom nektek sincs sok informà¡ciótok :)
     
  9. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    semmi, ha jól tudom tavasz bà¡r lehet ide csak nyà¡r elején érkezik. ha az ncwest-re megérkezik akkor ide +2 hét. ha bugosabb tà¶bb, és và¡rható pts teszt szerver is előtte mivel ez egy elég nagy update. ha valami kérdésed lenne pm-et à­rj nyugodtan, bà¡r nem jà¡tszom mà¡r egy pà¡r hónapja, de azért tisztà¡ban vagyok a dolgokkal.
     
    Astair likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.